Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 6: A. Chodowski - L. Haber, 7.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
12: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 21EW 3 NTE H4-1 503.24
12: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 22EW 6 NTE HT= 144094.59
218: D. Artmański - A. Robak, 8.0, DS 13NS 2 CxS DT= 18091.03
218: D. Artmański - A. Robak, 8.0, DS 14NS 3 CE HJ= 11029.62
316: K. Ćwik - A. Jankowska, 8.0, DS 19EW 3 NTN SK-2 10082.88
316: K. Ćwik - A. Jankowska, 8.0, DS 20EW 1 NTW S3+1 12057.57
421: M. Rużyło - K. Obłój, 9.0, DS 15EW 4 SW DK+2 48091.53
421: M. Rużyło - K. Obłój, 9.0, DS 16EW 3 NTE H4-1 10032.34
510: R. Rolka - B. Radomska, 9.0, DS 1NS 5 CN DA+1 42060.11
510: R. Rolka - B. Radomska, 9.0, DS 2NS 3 NTW S3+2 46031.52
624: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 11EW 4 SN DA= 42028.53
624: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 12EW 3 DN S4+2 15085.71
85: M. Motykiewicz - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 3EW 2 NTN C7= 12051.08
85: M. Motykiewicz - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 4EW 6 HS CK-2 20099.73
97: A. Czajka - W. Kubiński, 11.0, DS 5NS 4 SE S5-2 10071.35
97: A. Czajka - W. Kubiński, 11.0, DS 6NS 4 HN CQ= 42043.24
1023: B. Sokół - S. Zagórski, 7.0, DS 23NS 2 DE ST= 9019.30
1023: B. Sokół - S. Zagórski, 7.0, DS 24NS 4 SN C8= 42052.45
1120: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 27EW 1 NTS S3+1 12061.13
1120: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 28EW 4 HxE SQ-2 3002.96
1222: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 25NS 3 DN D7= 11049.19
1222: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 26NS 4 DE H7+1 15064.32
1319: M. Kawecki - M. Krzypkowski, 2.0, DS 9NS 3 NTE H5= 60032.70
1319: M. Kawecki - M. Krzypkowski, 2.0, DS 10NS 2 HS DA+1 14053.85
1417: S. Zapaśnik - J. Zapaśnik, 4.5, DS 17EW 3 NTE HQ-2 10013.05
1417: S. Zapaśnik - J. Zapaśnik, 4.5, DS 18EW 4 NTW H5+2 49037.50
 +/-
 WYNIK51.56
 MIEJSCE160