Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 394: Z. Michalski - M. Wierzchowski, 6.0, ZP, ZP/255

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1391: W. Morawski - P. Borowik, 4.5, ZP/PD 17EW 3 DE HQ+1 13076.63
1391: W. Morawski - P. Borowik, 4.5, ZP/PD 18EW 6 DE D3= 92072.28
2377: B. Lipiński - B. Aleksandrowicz, 1.0, ZP 19EW 3 SE C5= 14091.03
2377: B. Lipiński - B. Aleksandrowicz, 1.0, ZP 20EW 1 NTW CQ+2 15087.57
3378: W. Lange - W. Sirman, 3.0, ZP 21EW 4 SE DK+2 48079.73
3378: W. Lange - W. Sirman, 3.0, ZP 22EW 6 SE DJ= 143080.27
4379: J. Wierucki - J. Chmielewski, 12.0, ZP 23EW 2 HE CQ-1 10063.59
4379: J. Wierucki - J. Chmielewski, 12.0, ZP 24EW 4 SS HA+1 45020.38
5380: A. Pożerski - W. Wochna, 9.0, ZP 25EW 2 DN HA+2 13030.91
5380: A. Pożerski - W. Wochna, 9.0, ZP 26EW 4 DE H7+1 15035.68
6381: R. Soroko - W. Grzegorczyk, 0.0, 27EW 3 NTS S7+1 4301.76
6381: R. Soroko - W. Grzegorczyk, 0.0, 28EW 4 H xE DA-1 10016.79
7382: R. Borowski - C. Niewadził, 0.0, 29EW 2 SS H7+2 17042.99
7382: R. Borowski - C. Niewadził, 0.0, 30EW 3 C xN H6-1 10065.78
8383: R. Chmielecki - Z. Lange, 2.0, ZP 1EW 4 HS SA= 42039.89
8383: R. Chmielecki - Z. Lange, 2.0, ZP 2EW 3 NTE SJ+1 43048.10
9384: A. Doliński - A. Stępień, 0.0, 3EW 2 SS CJ-1 5078.65
9384: A. Doliński - A. Stępień, 0.0, 4EW 3 NTS CK+2 66045.11
10385: J. Piłat - W. Wójcik, 0.0, 5EW 4 SN HK-3 30081.08
10385: J. Piłat - W. Wójcik, 0.0, 6EW 4 HN CQ+1 45022.97
11386: D. Głowiński - S. Jamka, 3.5, ZP 7EW 2 SN DK-1 1007.03
11386: D. Głowiński - S. Jamka, 3.5, ZP 8EW 3 NTE D3+1 43044.59
12387: P. Stefanowski - J. Kuźba, 3.5, ZP 9EW 2 HE CJ+1 14048.11
12387: P. Stefanowski - J. Kuźba, 3.5, ZP 10EW 2 HS DK= 11059.89
13388: G. Makowiecki - K. Rutkowski, 4.0, ZP 11EW 4 SN DK= 42028.53
13388: G. Makowiecki - K. Rutkowski, 4.0, ZP 12EW 4 SS D7+3 71036.81
14389: B. Trun - K. Lipowski, 8.0, ZP 13EW 2 CS H3-2 20085.32
14389: B. Trun - K. Lipowski, 8.0, ZP 14EW 5 CW SJ-2 10022.01
15390: W. Harasimowicz - P. Dickert, 5.0, ZP 15EW 4 SW DK+1 45050.82
15390: W. Harasimowicz - P. Dickert, 5.0, ZP 16EW 4 HE S5-1 10032.34
 +/-
 WYNIK49.89
 MIEJSCE198