Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 393: M. Daź - L. Padewski, 0.0, , ZP/255

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1378: W. Lange - W. Sirman, 3.0, ZP 23NS 3 H xE S10-4 110099.18
1378: W. Lange - W. Sirman, 3.0, ZP 24NS 3 NTS S8+1 43063.59
2379: J. Wierucki - J. Chmielewski, 12.0, ZP 25EW 1 DN D7+3 13030.91
2379: J. Wierucki - J. Chmielewski, 12.0, ZP 26EW 3 HN DA= 14011.89
3380: A. Pożerski - W. Wochna, 9.0, ZP 27EW 2 NTN S3= 12061.13
3380: A. Pożerski - W. Wochna, 9.0, ZP 28EW 2 H xE S6= 47097.96
4381: R. Soroko - W. Grzegorczyk, 0.0, 29EW 4 SS H8= 6209.67
4381: R. Soroko - W. Grzegorczyk, 0.0, 30EW 2 HW SK+1 14082.73
5382: R. Borowski - C. Niewadził, 0.0, 1EW 4 HS C3-2 10089.07
5382: R. Borowski - C. Niewadził, 0.0, 2EW 4 HW D9= 42034.78
6383: R. Chmielecki - Z. Lange, 2.0, ZP 3EW 3 NTN C7-2 10093.24
6383: R. Chmielecki - Z. Lange, 2.0, ZP 4EW 4 HS CK+1 65070.38
7384: A. Doliński - A. Stępień, 0.0, 5EW 4 H xW SA-1 10028.65
7384: A. Doliński - A. Stępień, 0.0, 6EW 4 HN S7= 42056.76
8385: J. Piłat - W. Wójcik, 0.0, 7EW 3 DE SA+2 15035.41
8385: J. Piłat - W. Wójcik, 0.0, 8EW 6 NTE S5-1 5014.06
9386: D. Głowiński - S. Jamka, 3.5, ZP 9EW 2 SE CJ+1 14048.11
9386: D. Głowiński - S. Jamka, 3.5, ZP 10EW 2 DW C2-1 10076.37
10387: P. Stefanowski - J. Kuźba, 3.5, ZP 11EW 4 SN CQ-1 5086.68
10387: P. Stefanowski - J. Kuźba, 3.5, ZP 12EW 4 SS C7+3 71036.81
11388: G. Makowiecki - K. Rutkowski, 4.0, ZP 13EW 1 NTS C9-1 10036.14
11388: G. Makowiecki - K. Rutkowski, 4.0, ZP 14EW 3 NTW H6-1 5040.76
12389: B. Trun - K. Lipowski, 8.0, ZP 15EW 4 SW DK+1 45050.82
12389: B. Trun - K. Lipowski, 8.0, ZP 16EW 3 NTW C7= 60061.14
13390: W. Harasimowicz - P. Dickert, 5.0, ZP 17EW 3 DE H8+1 13076.63
13390: W. Harasimowicz - P. Dickert, 5.0, ZP 18EW 3 NTE H9+3 49037.50
14391: W. Morawski - P. Borowik, 4.5, ZP/PD 19EW 5 C xN SK-1 10082.88
14391: W. Morawski - P. Borowik, 4.5, ZP/PD 20EW 1 NTW S2+2 15087.57
15377: B. Lipiński - B. Aleksandrowicz, 1.0, ZP 21EW 3 SE DK+2 20032.70
15377: B. Lipiński - B. Aleksandrowicz, 1.0, ZP 22EW 3 NTE H6+3 69057.57
 +/-
 WYNIK56.37
 MIEJSCE62