Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 376: D. Pawlak - J. Michalski, 3.0, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
2351: E. Niewierowski - K. Mońko, 15.0, WP 3EW 3 NTN C7-1 5078.65
2351: E. Niewierowski - K. Mońko, 15.0, WP 4EW 4 HS CK+1 65070.38
3355: M. Domagała - J. Lubczyński, 10.0, WP 7EW 2 HS D7= 1100.27
3355: M. Domagała - J. Lubczyński, 10.0, WP 8EW 3 NTE H10+3 49093.51
4353: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP 11EW 4 SN DA= 42028.53
5359: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, WP 15EW 6 SW DK-1 509.02
5359: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, WP 16EW 3 NTW C10-2 20016.85
6357: J. Kokociński - A. Pietrkiewicz, 10.0, WP 19EW 3 NTN SK-2 10082.88
6357: J. Kokociński - A. Pietrkiewicz, 10.0, WP 20EW 1 NTW S5= 9023.78
7363: P. Fiebig - M. Pabich, 5.5, WP 23EW 2 HE CQ-2 20029.35
7363: P. Fiebig - M. Pabich, 5.5, WP 24EW 1 SN H8+4 20067.93
8361: R. Nowicki - J. Wędrychowicz, 16.0, WP 1EW 4 HS C2+1 45024.32
8361: R. Nowicki - J. Wędrychowicz, 16.0, WP 2EW 3 NTW S6= 40019.02
9367: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 5EW 3 CE DQ-1 5046.76
9367: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 6EW 4 HN CQ+1 45022.97
10365: J. Nowak - J. Suszczyński, 6.0, WP 9NS 4 HE CJ= 62020.54
10365: J. Nowak - J. Suszczyński, 6.0, WP 10NS 3 HS CQ= 14053.85
10370: O. Rodziewicz-Bielewicz - P. Marek, 15.0, WP 12NS TD 60.00
11370: O. Rodziewicz-Bielewicz - P. Marek, 15.0, WP 13NS 1 NT xS S4-2 5003.81
11370: O. Rodziewicz-Bielewicz - P. Marek, 15.0, WP 14NS 3 NTW H6-1 5059.24
12368: M. Kokorniak - P. Długi, 5.0, WP 17NS 3 DE HQ+1 13023.37
12368: M. Kokorniak - P. Długi, 5.0, WP 18NS 6 NTE H4= 9908.97
13374: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 21NS 3 NTW H10+2 46031.08
13374: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 22NS 6 SE DJ= 143019.73
 +/-
 WYNIK37.28
 MIEJSCE380