Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 366: J. Borychowski - B. Świątek, 25.0, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1361: R. Nowicki - J. Wędrychowicz, 16.0, WP 13EW 2 HE H2+1 14059.51
1361: R. Nowicki - J. Wędrychowicz, 16.0, WP 14EW 3 NTW SJ= 40085.60
2367: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 17EW 2 NTE HQ= 12062.23
2367: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 18EW 6 DE SA= 92072.28
3365: J. Nowak - J. Suszczyński, 6.0, WP 21EW 3 NTE H4+1 43052.16
3365: J. Nowak - J. Suszczyński, 6.0, WP 22EW 3 NTE H10+4 72070.81
4370: O. Rodziewicz-Bielewicz - P. Marek, 15.0, WP 25EW 2 SS C7= 11050.81
4370: O. Rodziewicz-Bielewicz - P. Marek, 15.0, WP 26EW 5 HN DK-2 20051.89
5368: M. Kokorniak - P. Długi, 5.0, WP 3EW 2 DW HK-2 20025.95
5368: M. Kokorniak - P. Długi, 5.0, WP 4EW 3 NTS CK+2 66045.11
6374: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 7EW 3 DE SA+2 15035.41
6374: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 8EW 3 NTE H10+2 46076.22
8351: E. Niewierowski - K. Mońko, 15.0, WP 15EW 4 SW DK+1 45050.82
8351: E. Niewierowski - K. Mońko, 15.0, WP 16EW 3 NTW H9-1 10032.34
9355: M. Domagała - J. Lubczyński, 10.0, WP 19EW 5 CN S6-1 5071.47
9355: M. Domagała - J. Lubczyński, 10.0, WP 20EW 1 NTW S3+2 15087.57
10353: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP 23EW 3 D xE S10-2 5007.88
10353: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP 24NS 4 SS C5+1 45079.62
11359: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, WP 1NS 3 NTN S3+1 43069.12
11359: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, WP 2NS 3 NTE H2+2 46031.52
12357: J. Kokociński - A. Pietrkiewicz, 10.0, WP 5NS 4 HW CK= 42015.95
12357: J. Kokociński - A. Pietrkiewicz, 10.0, WP 6NS 5 HN D6= 45077.03
13363: P. Fiebig - M. Pabich, 5.5, WP 9NS 4 HE CJ-1 10077.84
13363: P. Fiebig - M. Pabich, 5.5, WP 10NS 3 CE S10-2 20069.23
 +/-
 WYNIK56.60
 MIEJSCE60