Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 364: J. Stefanowski - S. Tomaszewski, 6.0, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1367: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 15EW 4 SW DQ+1 45050.82
1367: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 16EW 3 NTW C10= 60061.14
2365: J. Nowak - J. Suszczyński, 6.0, WP 19EW 4 CN SK= 13049.46
2365: J. Nowak - J. Suszczyński, 6.0, WP 20EW 1 NTW D3+2 15087.57
3370: O. Rodziewicz-Bielewicz - P. Marek, 15.0, WP 23EW 3 DE S10-3 30013.59
3370: O. Rodziewicz-Bielewicz - P. Marek, 15.0, WP 24EW 4 SS S2+2 4803.81
4368: M. Kokorniak - P. Długi, 5.0, WP 1EW 4 HS C3-1 5070.22
4368: M. Kokorniak - P. Długi, 5.0, WP 2EW 3 NTW S7= 40019.02
5374: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 5EW 4 HE S6-1 5046.76
5374: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 6EW 4 HN S5= 42056.76
7351: E. Niewierowski - K. Mońko, 15.0, WP 13EW 2 HE H2+1 14059.51
7351: E. Niewierowski - K. Mońko, 15.0, WP 14EW 4 H xN DA-2 30076.90
8355: M. Domagała - J. Lubczyński, 10.0, WP 17EW 4 DW CQ= 13076.63
8355: M. Domagała - J. Lubczyński, 10.0, WP 18EW 6 CW SJ-2 1001.90
9353: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP 21EW 3 NTE H5-1 503.24
9353: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP 22EW 6 NTE H10= 144094.59
10359: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, WP 25NS 3 HW CQ-2 20093.55
10359: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, WP 26NS 4 DE H7+1 15064.32
11357: J. Kokociński - A. Pietrkiewicz, 10.0, WP 3NS 3 NTN C7-1 5021.35
11357: J. Kokociński - A. Pietrkiewicz, 10.0, WP 4NS 4 HS CK+2 68073.10
12363: P. Fiebig - M. Pabich, 5.5, WP 7NS 3 HS D5-2 20035.41
12363: P. Fiebig - M. Pabich, 5.5, WP 8NS 3 NTE S5+1 43055.41
13361: R. Nowicki - J. Wędrychowicz, 16.0, WP 11NS 4 SN DA-2 1002.72
13361: R. Nowicki - J. Wędrychowicz, 16.0, WP 12NS 6 SS D7= 143085.71
 +/-
 WYNIK50.14
 MIEJSCE195