Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 362: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1357: J. Kokociński - A. Pietrkiewicz, 10.0, WP 9EW 3 NTW C7-1 10022.16
1357: J. Kokociński - A. Pietrkiewicz, 10.0, WP 10EW 1 NT xW HQ-1 20030.77
2363: P. Fiebig - M. Pabich, 5.5, WP 13EW 2 CS D10= 9027.99
2363: P. Fiebig - M. Pabich, 5.5, WP 14EW 3 NTW H6-2 10022.01
3361: R. Nowicki - J. Wędrychowicz, 16.0, WP 17EW 6 DW D9-2 10013.05
3361: R. Nowicki - J. Wędrychowicz, 16.0, WP 18EW 3 NTW SJ+4 52054.35
4367: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 21EW 4 SE DK+1 45055.95
4367: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 22EW 4 SE H9+2 68023.24
5365: J. Nowak - J. Suszczyński, 6.0, WP 25EW 3 SS C7-1 5078.23
5365: J. Nowak - J. Suszczyński, 6.0, WP 26EW 4 DE SJ+1 15035.68
6370: O. Rodziewicz-Bielewicz - P. Marek, 15.0, WP 3EW 2 HS CJ= 11061.62
6370: O. Rodziewicz-Bielewicz - P. Marek, 15.0, WP 4EW 6 HN C4= 14302.99
7368: M. Kokorniak - P. Długi, 5.0, WP 7EW 3 NTW HJ+1 63090.54
7368: M. Kokorniak - P. Długi, 5.0, WP 8EW 3 NTE H10+1 43044.59
8374: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 11EW 4 SN DA= 42028.53
8374: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 12EW 6 SS D7+1 14606.87
10351: E. Niewierowski - K. Mońko, 15.0, WP 19NS 5 C xN SK-1 10017.12
10351: E. Niewierowski - K. Mońko, 15.0, WP 20NS 1 NTW S2= 9076.22
11355: M. Domagała - J. Lubczyński, 10.0, WP 23NS 2 DE S10= 9019.30
11355: M. Domagała - J. Lubczyński, 10.0, WP 24NS 3 SN C8+1 17018.75
12353: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP 1NS 5 HS D10-2 10010.93
12353: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP 2NS 4 HE H3= 42065.22
13359: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, WP 5NS 4 HW CK= 42015.95
13359: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, WP 6NS 4 HN S5+1 45077.03
 +/-
 WYNIK37.46
 MIEJSCE377