Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 360: P. Siwak - W. Kaniewski, 6.0, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1363: P. Fiebig - M. Pabich, 5.5, WP 11EW 4 SS DA= 42028.53
1363: P. Fiebig - M. Pabich, 5.5, WP 12EW 4 SS D7+3 71036.81
2361: R. Nowicki - J. Wędrychowicz, 16.0, WP 15EW 4 SW DK+1 45050.82
2361: R. Nowicki - J. Wędrychowicz, 16.0, WP 16EW 3 NTW H9-1 10032.34
3367: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 19EW 4 CN SK= 13049.46
3367: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 20EW 1 NTW S2+1 12057.57
4365: J. Nowak - J. Suszczyński, 6.0, WP 23EW 2 H xE CQ-1 20029.35
4365: J. Nowak - J. Suszczyński, 6.0, WP 24EW 4 SN C9+1 45020.38
5370: O. Rodziewicz-Bielewicz - P. Marek, 15.0, WP 1EW 4 HS C6-3 15098.08
5370: O. Rodziewicz-Bielewicz - P. Marek, 15.0, WP 2EW 5 DE SJ+1 42034.78
6368: M. Kokorniak - P. Długi, 5.0, WP 5EW 4 HW SA-2 10028.65
6368: M. Kokorniak - P. Długi, 5.0, WP 6EW 2 HN C2+2 17091.89
7374: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 9EW 3 NTW C7+1 63091.08
7374: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 10EW 2 HS DA-1 10087.36
9351: E. Niewierowski - K. Mońko, 15.0, WP 17EW 3 DE HQ+1 13076.63
9351: E. Niewierowski - K. Mońko, 15.0, WP 18EW 5 CW SJ-1 5010.06
10355: M. Domagała - J. Lubczyński, 10.0, WP 21NS 3 NTE H4-1 5096.76
10355: M. Domagała - J. Lubczyński, 10.0, WP 22NS 4 SE H10+2 68076.76
11353: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP 25NS 3 HW SA= 1403.23
11353: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP 26NS 5 DE H10= 60030.54
12359: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, WP 3NS 2 HS CJ+1 14059.73
12359: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, WP 4NS 5 HS CK+1 68073.10
13357: J. Kokociński - A. Pietrkiewicz, 10.0, WP 7NS 3 NT xW HJ+1 9501.62
13357: J. Kokociński - A. Pietrkiewicz, 10.0, WP 8NS 3 NTE D6+2 46023.78
 +/-
 WYNIK49.55
 MIEJSCE209