Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 356: P. Nowakowski - W. Nowak, 6.5, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1359: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, WP 7EW 3 SN DA-2 20064.59
1359: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, WP 8EW 3 NTE S6= 40024.33
2357: J. Kokociński - A. Pietrkiewicz, 10.0, WP 11EW 4 SN DA= 42028.53
2357: J. Kokociński - A. Pietrkiewicz, 10.0, WP 12EW 6 SS D7+1 14606.87
3363: P. Fiebig - M. Pabich, 5.5, WP 15EW 6 S xW DK-1 1000.82
3363: P. Fiebig - M. Pabich, 5.5, WP 16EW 3 NTW C10= 60061.14
4361: R. Nowicki - J. Wędrychowicz, 16.0, WP 19EW 4 HN SK-3 15093.20
4361: R. Nowicki - J. Wędrychowicz, 16.0, WP 20EW 1 NTW S6+1 12057.57
5367: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 23EW 5 C xW SQ-5 14000.00
5367: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 24EW 4 SS C3+1 45020.38
6365: J. Nowak - J. Suszczyński, 6.0, WP 1EW 4 CN DA+2 17054.10
6365: J. Nowak - J. Suszczyński, 6.0, WP 2EW 6 DE D7= 92092.93
7370: O. Rodziewicz-Bielewicz - P. Marek, 15.0, WP 5EW 3 HW D5= 14069.73
7370: O. Rodziewicz-Bielewicz - P. Marek, 15.0, WP 6EW 2 HN S4+3 20080.54
8368: M. Kokorniak - P. Długi, 5.0, WP 9EW 2 HE CJ+2 17057.57
8368: M. Kokorniak - P. Długi, 5.0, WP 10EW 3 CE S10-1 10076.37
9374: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 13EW 2 HW C7+1 14059.51
9374: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 14EW 3 NT xS DQ-4 80099.73
11351: E. Niewierowski - K. Mońko, 15.0, WP 21NS 3 NTE H4+3 49010.27
11351: E. Niewierowski - K. Mońko, 15.0, WP 22NS 3 NTE H10+3 69042.43
12355: M. Domagała - J. Lubczyński, 10.0, WP 25NS 5 D xN HA-1 10010.48
12355: M. Domagała - J. Lubczyński, 10.0, WP 26NS 4 HN DK-2 20048.11
13353: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP 3NS 2 HS CJ= 11038.38
13353: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP 4NS 4 H xS H5+1 99092.39
 +/-
 WYNIK49.58
 MIEJSCE208