Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 284: A. Handke - J. Matuszewski, 0.0, PM, PM/299

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1297: K. Michalak - M. Prawdzik, 0.0, PM 27NS 3 NTS S7= 40088.80
1297: K. Michalak - M. Prawdzik, 0.0, PM 28NS 3 HE DA-1 5068.91
2300: H. Adamowicz - A. Skrzydlak, 0.0, PM 29NS 3 SS C9= 14019.02
2300: H. Adamowicz - A. Skrzydlak, 0.0, PM 30NS 3 CN H2-1 5055.85
3299: D. Drzewiecka - B. Kucharska, 0.0, PM 1NS 5 HS H10= 45075.68
3299: D. Drzewiecka - B. Kucharska, 0.0, PM 2NS 3 NTW S9= 40080.98
4295: G. Romanek - H. Witkowska, 0.0, PM 3NS 3 HS CJ+1 17070.00
4295: G. Romanek - H. Witkowska, 0.0, PM 4NS 4 HS CK+1 65029.62
5296: Z. Grabowski - S. Grajewski, 1.0, PM 5NS 4 HW SA-1 5053.24
5296: Z. Grabowski - S. Grajewski, 1.0, PM 6NS 3 HN S7+2 20019.46
6293: R. Mielniczuk - T. Onoszko, 0.5, PM 7NS 2 HS D7-1 10092.97
6293: R. Mielniczuk - T. Onoszko, 0.5, PM 8NS 2 HE S5+2 17081.35
7294: A. Kulikowski - A. Rutkiewicz, 8.0, PM 9NS 4 SW D7-1 10077.84
7294: A. Kulikowski - A. Rutkiewicz, 8.0, PM 10NS 2 HS DK+1 14053.85
8291: A. Burczyk - C. Pertkiewicz, 4.0, PM 11NS 4 SN DA= 42071.47
8291: A. Burczyk - C. Pertkiewicz, 4.0, PM 12NS 3 HW SK-1 5011.54
9292: C. Maślanka - J. Ulenberg, 0.0, PM 13NS 2 CS D10-1 10063.86
9292: C. Maślanka - J. Ulenberg, 0.0, PM 14NS 4 HN DK-1 5045.11
10289: M. Szymborski - M. Parol, 8.0, PM 15NS 4 SW C9+2 4808.47
10289: M. Szymborski - M. Parol, 8.0, PM 16NS 3 NTW C9= 60038.86
11290: J. Brancewicz - L. Nosewicz, 0.5, PM 17EW 4 DE HQ= 13076.63
11290: J. Brancewicz - L. Nosewicz, 0.5, PM 18EW 5 CW SJ-1 5010.06
12287: B. Gostomska - J. Dłużak, 0.0, PM 19EW 3 H xW DK-2 5007.34
12287: B. Gostomska - J. Dłużak, 0.0, PM 20EW 1 NTW D3+1 12057.57
13288: L. Kamecka - M. Wróbel, 0.0, PM 21EW 2 SE DK+4 23038.65
13288: L. Kamecka - M. Wróbel, 0.0, PM 22EW 3 NTE H8+3 69057.57
14286: A. Ostrowska - P. Kamoda, 1.5, PM 23EW 2 CE S10-1 10063.59
14286: A. Ostrowska - P. Kamoda, 1.5, PM 24EW 2 SS H2+4 23060.05
15298: E. Wasiluk - M. Zalewska, 0.0, PM 25EW 4 HW SA-3 3002.69
15298: E. Wasiluk - M. Zalewska, 0.0, PM 26EW 4 DE H10+1 15035.68
 +/--0.17
 WYNIK50.39
 MIEJSCE187