Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 268: A. Suchodolski - T. Patalan, 8.0, PM/WM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1252: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 3NS 2 D xW HK-2 50090.54
1252: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 4NS 4 HS CK+2 68073.10
2253: K. Czapczyk - P. Dybowski, 10.0, PM 5NS 4 HE C5-1 5053.24
2253: K. Czapczyk - P. Dybowski, 10.0, PM 6NS 4 HN S5+1 45077.03
3254: M. Małypan - J. Kobylarski, 9.0, PM 7NS 3 DE C5+2 15064.59
3254: M. Małypan - J. Kobylarski, 9.0, PM 8NS 3 NTE C5+1 43055.41
4255: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 9NS 3 NTW C5+2 6604.33
4255: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 10NS 3 NT xW H7-3 80095.87
5256: I. Dzikowski - K. Żak, 23.0, PM/MP 11NS 4 SN DA-2 1002.72
5256: I. Dzikowski - K. Żak, 23.0, PM/MP 12NS 4 SS C5+3 71063.19
6257: A. Osiński - M. Giełczyński, 4.0, PM 13NS 2 HE H5= 11056.52
6257: A. Osiński - M. Giełczyński, 4.0, PM 14NS 4 H xS DQ-3 5002.72
7258: R. Bownik - K. Przybielski, 10.0, PM 15NS 6 SE C5-1 5090.98
7258: R. Bownik - K. Przybielski, 10.0, PM 16NS 3 NTW C5= 60038.86
8259: R. Kamiński - J. Gnaciński, 9.0, PM 17NS 3 DE C5+1 13023.37
8259: R. Kamiński - J. Gnaciński, 9.0, PM 18NS 3 NTE S4+4 52045.65
9245: D. Żabicka - J. Przybyszewski, 18.0, PM 19NS 4 CN SK= 13050.54
9245: D. Żabicka - J. Przybyszewski, 18.0, PM 20NS 1 NTW S2+1 12042.43
10246: P. Suchodolski - W. Andruk, 14.0, PM/MA 21NS 3 NTE H5+2 46031.08
10246: P. Suchodolski - W. Andruk, 14.0, PM/MA 22NS 6 SW HA= 143019.73
11247: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 23NS 2 HE C5-2 20070.65
11247: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 24NS 4 SS HA+1 45079.62
12248: L. Szkudlarek - W. Kaliński, 21.0, PM 25NS 3 DN D7+2 15088.17
12248: L. Szkudlarek - W. Kaliński, 21.0, PM 26NS 5 D xE H7= 75011.35
13249: A. Sękowski - K. Antas, 37.0, PM 27NS 1 NTS S3+2 15062.48
13249: A. Sękowski - K. Antas, 37.0, PM 28NS 2 HE S6= 11036.63
14250: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 29NS 3 SN C5= 14019.02
14250: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 30NS 3 H xW C5-2 30096.76
15251: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 1NS 4 HS S6= 42060.11
15251: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 2NS 3 NTE C5+1 43051.90
 +/-
 WYNIK51.95
 MIEJSCE152