Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 267: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1259: R. Kamiński - J. Gnaciński, 9.0, PM 11EW 4 SN S2= 42028.53
1259: R. Kamiński - J. Gnaciński, 9.0, PM 12EW 4 SS HQ+1 65071.70
2245: D. Żabicka - J. Przybyszewski, 18.0, PM 13EW 3 HW C5= 14059.51
2245: D. Żabicka - J. Przybyszewski, 18.0, PM 14EW 4 H xN DA-1 10063.31
3246: P. Suchodolski - W. Andruk, 14.0, PM/MA 15EW 4 SW DK+2 48091.53
3246: P. Suchodolski - W. Andruk, 14.0, PM/MA 16EW 3 NTE D9-1 10032.34
4247: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 17EW 3 NTW H9-1 5038.04
4247: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 18EW 3 NTE S3+4 52054.35
5248: L. Szkudlarek - W. Kaliński, 21.0, PM 19EW 4 S xE S6-2 5007.34
5248: L. Szkudlarek - W. Kaliński, 21.0, PM 20EW 1 NTW S2+1 12057.57
6249: A. Sękowski - K. Antas, 37.0, PM 21EW 2 SE DK+3 20032.70
6249: A. Sękowski - K. Antas, 37.0, PM 22EW 4 SE HJ+2 68023.24
7250: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 23EW 2 DE DA-1 10063.59
7250: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 24EW 4 SS HA+1 45020.38
8251: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 25EW 4 DN HA-1 5078.23
8251: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 26EW 5 D xE SJ-1 2007.30
9252: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 27EW 3 NTS C4+1 4301.76
9252: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 28EW 2 HW SJ= 11063.37
10253: K. Czapczyk - P. Dybowski, 10.0, PM 29EW 2 SS S6+2 17042.99
10253: K. Czapczyk - P. Dybowski, 10.0, PM 30EW 3 HW SK-2 10014.34
11254: M. Małypan - J. Kobylarski, 9.0, PM 1EW 4 HS DJ-1 5070.22
11254: M. Małypan - J. Kobylarski, 9.0, PM 2EW 4 HW S7+1 45060.33
12255: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 3EW 2 D xW HK-2 5009.46
12255: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 4EW 4 HS DK+2 68026.90
13256: I. Dzikowski - K. Żak, 23.0, PM/MP 5EW 4 H xE DK-2 3007.03
13256: I. Dzikowski - K. Żak, 23.0, PM/MP 6EW 4 HN S6+1 45022.97
14257: A. Osiński - M. Giełczyński, 4.0, PM 7EW 3 DE CJ+2 15035.41
14257: A. Osiński - M. Giełczyński, 4.0, PM 8EW 4 NTE H10+1 46076.22
15258: R. Bownik - K. Przybielski, 10.0, PM 9EW 2 C xN CK-3 50063.78
15258: R. Bownik - K. Przybielski, 10.0, PM 10EW 2 HN C8= 11059.89
 +/-
 WYNIK42.81
 MIEJSCE334