Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 264: A. Chrenowski - W. Janicki, 30.0, PM/WP, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1255: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 13EW 2 NT xS S4-1 20085.32
1255: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 14EW 3 NTW H4-1 5040.76
2256: I. Dzikowski - K. Żak, 23.0, PM/MP 15EW 4 SW DK+1 45050.82
2256: I. Dzikowski - K. Żak, 23.0, PM/MP 16EW 3 NTW D8-1 10032.34
3257: A. Osiński - M. Giełczyński, 4.0, PM 17EW 3 NTE HQ-2 10013.05
3257: A. Osiński - M. Giełczyński, 4.0, PM 18EW 6 NTE S4+1 102099.45
4258: R. Bownik - K. Przybielski, 10.0, PM 19EW 4 S xE CJ-1 20025.27
4258: R. Bownik - K. Przybielski, 10.0, PM 20EW 1 NTW S2= 9023.78
5259: R. Kamiński - J. Gnaciński, 9.0, PM 21EW 3 NTW H10+3 49089.73
5259: R. Kamiński - J. Gnaciński, 9.0, PM 22EW 4 SE DJ+2 68023.24
6245: D. Żabicka - J. Przybyszewski, 18.0, PM 23EW 2 S xW D6+1 870100.00
6245: D. Żabicka - J. Przybyszewski, 18.0, PM 24EW 1 SN C8+3 17081.25
7246: P. Suchodolski - W. Andruk, 14.0, PM/MA 25EW 3 SS H3-1 5078.23
7246: P. Suchodolski - W. Andruk, 14.0, PM/MA 26EW 5 HN DA-2 20051.89
8247: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 27EW 3 NTS S3-1 5086.10
8247: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 28EW 2 SN D7= 1107.11
9248: L. Szkudlarek - W. Kaliński, 21.0, PM 29EW 2 SS H6+2 17042.99
9248: L. Szkudlarek - W. Kaliński, 21.0, PM 30EW 3 C xN D7-1 10065.78
10249: A. Sękowski - K. Antas, 37.0, PM 1EW 4 HS C3-1 5070.22
10249: A. Sękowski - K. Antas, 37.0, PM 2EW 6 DE SJ= 92092.93
11250: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 3EW 2 NTN C7= 12051.08
11250: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 4EW 4 HS CK+2 68026.90
12251: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 5EW 2 SN CJ= 11019.46
12251: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 6EW 4 HN S5+1 45022.97
13252: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 7EW 3 NTW HJ+1 63090.54
13252: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 8EW 3 NTE H10+3 49093.51
14253: K. Czapczyk - P. Dybowski, 10.0, PM 9EW 4 H xW D2= 79097.03
14253: K. Czapczyk - P. Dybowski, 10.0, PM 10EW 2 H xS DA= 6707.15
15254: M. Małypan - J. Kobylarski, 9.0, PM 11EW 2 SN DA+2 17064.13
15254: M. Małypan - J. Kobylarski, 9.0, PM 12EW 4 SS D7+3 71036.81
 +/-
 WYNIK55.66
 MIEJSCE75