Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 263: R. Góralczyk - P. Gruszczyński, 12.0, ZP/WP, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1251: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 19NS 3 S xW DK= 7301.63
1251: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 20NS 1 NTE S2+1 12042.43
2252: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 21NS 3 DW H9+3 17075.40
2252: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 22NS 4 SE H9+2 68076.76
3253: K. Czapczyk - P. Dybowski, 10.0, PM 23NS 2 H xE CQ-1 20070.65
3253: K. Czapczyk - P. Dybowski, 10.0, PM 24NS 4 SS HA+1 45079.62
4254: M. Małypan - J. Kobylarski, 9.0, PM 25NS 2 SN H5+2 17090.32
4254: M. Małypan - J. Kobylarski, 9.0, PM 26NS 5 DE H8+1 62019.46
5255: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 27NS 2 NTS S3+1 15062.48
5255: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 28NS 2 H xW CK-1 10083.21
6256: I. Dzikowski - K. Żak, 23.0, PM/MP 29NS 2 SS H7+1 14019.02
6256: I. Dzikowski - K. Żak, 23.0, PM/MP 30NS 2 NT xN H2-2 3006.75
7257: A. Osiński - M. Giełczyński, 4.0, PM 1NS 3 NTN S3+3 49087.70
7257: A. Osiński - M. Giełczyński, 4.0, PM 2NS 6 HW H9= 9800.27
8258: R. Bownik - K. Przybielski, 10.0, PM 3NS 2 D xW HK-2 50090.54
8258: R. Bownik - K. Przybielski, 10.0, PM 4NS 3 C xW SK-4 110093.75
9259: R. Kamiński - J. Gnaciński, 9.0, PM 5NS 2 SN CJ= 11080.54
9259: R. Kamiński - J. Gnaciński, 9.0, PM 6NS 3 HN S5+2 20019.46
10245: D. Żabicka - J. Przybyszewski, 18.0, PM 7NS 3 DE CJ+2 15064.59
10245: D. Żabicka - J. Przybyszewski, 18.0, PM 8NS 6 DW HQ-1 5085.94
11246: P. Suchodolski - W. Andruk, 14.0, PM/MA 9NS 3 DS C9-4 20039.19
11246: P. Suchodolski - W. Andruk, 14.0, PM/MA 10NS 1 NT xxE H7-1 40087.36
12247: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 11NS 2 NTN C5= 12024.73
12247: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 12NS 4 SN CA+2 68037.09
13248: L. Szkudlarek - W. Kaliński, 21.0, PM 13NS 2 DE H5-1 10082.34
13248: L. Szkudlarek - W. Kaliński, 21.0, PM 14NS 4 D xE S7-1 10077.99
14249: A. Sękowski - K. Antas, 37.0, PM 15NS 6 SE DA-1 5090.98
14249: A. Sękowski - K. Antas, 37.0, PM 16NS 3 NTW C10+1 63010.87
15250: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 17NS 5 DW HJ-1 5061.96
15250: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 18NS 5 DE C5+1 42076.63
 +/-
 WYNIK57.99
 MIEJSCE39