Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 261: M. Wróblewski - Z. Prasek, 8.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1253: K. Czapczyk - P. Dybowski, 10.0, PM 25EW 3 HW SK-1 10062.90
1253: K. Czapczyk - P. Dybowski, 10.0, PM 26EW 6 D xE H6-1 2007.30
2254: M. Małypan - J. Kobylarski, 9.0, PM 27EW 2 NTS S3+1 15037.52
2254: M. Małypan - J. Kobylarski, 9.0, PM 28EW 2 HE CK= 11063.37
3255: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 29EW 2 SS D10+2 17042.99
3255: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 30EW 3 CN H2-1 5044.15
4256: I. Dzikowski - K. Żak, 23.0, PM/MP 1EW 4 HS DJ= 42039.89
4256: I. Dzikowski - K. Żak, 23.0, PM/MP 2EW 3 NTE S7+1 43048.10
5257: A. Osiński - M. Giełczyński, 4.0, PM 3EW 2 NTN C7= 12051.08
5257: A. Osiński - M. Giełczyński, 4.0, PM 4EW 2 HS CK+3 20093.75
6258: R. Bownik - K. Przybielski, 10.0, PM 5EW 4 HW D5-2 10028.65
6258: R. Bownik - K. Przybielski, 10.0, PM 6EW 4 HN H2= 42056.76
7259: R. Kamiński - J. Gnaciński, 9.0, PM 7EW 3 DE S3+2 15035.41
7259: R. Kamiński - J. Gnaciński, 9.0, PM 8EW 3 NTE H10+3 49093.51
8245: D. Żabicka - J. Przybyszewski, 18.0, PM 9EW 4 HW D2= 62079.46
8245: D. Żabicka - J. Przybyszewski, 18.0, PM 10EW 3 HS DK-1 10087.36
9246: P. Suchodolski - W. Andruk, 14.0, PM/MA 11EW 4 HN DA= 42028.53
9246: P. Suchodolski - W. Andruk, 14.0, PM/MA 12EW 3 NTS SJ-1 10093.40
10247: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 13EW 2 HE DA+1 14059.51
10247: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 14EW 5 C xxW HA-2 6001.09
11248: L. Szkudlarek - W. Kaliński, 21.0, PM 15EW 5 SW DK+1 48091.53
11248: L. Szkudlarek - W. Kaliński, 21.0, PM 16EW 3 NTW H9= 60061.14
12249: A. Sękowski - K. Antas, 37.0, PM 17EW 6 DW CK-3 1503.26
12249: A. Sękowski - K. Antas, 37.0, PM 18EW 3 NTW D7+3 49037.50
13250: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 19EW 4 S xE S3-1 20025.27
13250: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 20EW 1 NTW S2+1 12057.57
14251: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 21EW 3 NTE H4-1 503.24
14251: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 22EW 6 SE H9= 143080.27
15252: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 23EW 2 SW SK-1 10063.59
15252: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 24EW 4 SS S8= 42047.55
 +/-
 WYNIK50.86
 MIEJSCE175