Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 260: J. Idczak - K. Dominiak, 16.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1258: R. Bownik - K. Przybielski, 10.0, PM 23EW 1 HS DQ-2 20095.65
1258: R. Bownik - K. Przybielski, 10.0, PM 24EW 1 SS C7+4 20067.93
2259: R. Kamiński - J. Gnaciński, 9.0, PM 25EW 2 HW SA+1 14096.77
2259: R. Kamiński - J. Gnaciński, 9.0, PM 26EW 5 DE H7+1 62080.54
3245: D. Żabicka - J. Przybyszewski, 18.0, PM 27EW 2 NTS S7+2 18021.32
3245: D. Żabicka - J. Przybyszewski, 18.0, PM 28EW 2 HE CK= 11063.37
4246: P. Suchodolski - W. Andruk, 14.0, PM/MA 29EW 2 SS H7+2 17042.99
4246: P. Suchodolski - W. Andruk, 14.0, PM/MA 30EW 3 CN H3-2 10065.78
5247: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 1EW 5 D xW HA-3 5005.74
5247: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 2EW 2 CE SJ+3 1506.52
6248: L. Szkudlarek - W. Kaliński, 21.0, PM 3EW 2 NTS S5= 12051.08
6248: L. Szkudlarek - W. Kaliński, 21.0, PM 4EW 3 NTS CK+2 66045.11
7249: A. Sękowski - K. Antas, 37.0, PM 5EW 2 SN HQ-1 10061.62
7249: A. Sękowski - K. Antas, 37.0, PM 6EW 3 HN H5+1 17091.89
8250: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 7EW 3 DE HK+2 15035.41
8250: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 8EW 6 NTE S6= 99097.57
9251: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 9EW 4 HE H6= 62079.46
9251: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 10EW 3 C xE CA-1 20030.77
10252: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 11EW 4 SS S3-1 5086.68
10252: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 12EW 4 SS HQ+1 65071.70
11253: K. Czapczyk - P. Dybowski, 10.0, PM 13EW 2 DE DA-1 10017.66
11253: K. Czapczyk - P. Dybowski, 10.0, PM 14EW 4 H xS D6-1 10063.31
12254: M. Małypan - J. Kobylarski, 9.0, PM 15EW 4 SE DK+1 45050.82
12254: M. Małypan - J. Kobylarski, 9.0, PM 16EW 3 NTE SQ= 60061.14
13255: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 17EW 5 DW HJ-1 5038.04
13255: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 18EW 3 NTW D7+3 49037.50
14256: I. Dzikowski - K. Żak, 23.0, PM/MP 19EW 4 CN SK= 13049.46
14256: I. Dzikowski - K. Żak, 23.0, PM/MP 20EW 1 NTW S2+1 12057.57
15257: A. Osiński - M. Giełczyński, 4.0, PM 21EW 2 SE DK+3 20032.70
15257: A. Osiński - M. Giełczyński, 4.0, PM 22EW 3 NTE H7+3 69057.57
 +/-
 WYNIK55.46
 MIEJSCE79