Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 258: R. Bownik - K. Przybielski, 10.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1260: J. Idczak - K. Dominiak, 16.0, PM 23NS 1 HS DQ-2 2004.35
1260: J. Idczak - K. Dominiak, 16.0, PM 24NS 1 SS C7+4 20032.07
2265: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 17EW 2 NTE S6= 12062.23
2265: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 18EW 3 NTE S4+4 52054.35
3262: J. Lew - W. Warzała, 27.0, PM 21EW 2 SE DK+3 20032.70
3262: J. Lew - W. Warzała, 27.0, PM 22EW 6 SE DJ= 143080.27
4264: A. Chrenowski - W. Janicki, 30.0, PM/WP 19NS 4 S xE CJ-1 20074.73
4264: A. Chrenowski - W. Janicki, 30.0, PM/WP 20NS 1 NTW S2= 9076.22
5250: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 13EW 2 HW C5+1 14059.51
5250: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 14EW 3 NTW SJ-1 5040.76
6261: M. Wróblewski - Z. Prasek, 8.0, PM 5NS 4 HW D5-2 10071.35
6261: M. Wróblewski - Z. Prasek, 8.0, PM 6NS 4 HN H2= 42043.24
7268: A. Suchodolski - T. Patalan, 8.0, PM/WM 15EW 6 SE C5-1 509.02
7268: A. Suchodolski - T. Patalan, 8.0, PM/WM 16EW 3 NTW C5= 60061.14
8263: R. Góralczyk - P. Gruszczyński, 12.0, ZP/WP 3EW 2 D xW HK-2 5009.46
8263: R. Góralczyk - P. Gruszczyński, 12.0, ZP/WP 4EW 3 C xW SK-4 11006.25
9256: I. Dzikowski - K. Żak, 23.0, PM/MP 7NS 3 NTW HJ= 60019.19
9256: I. Dzikowski - K. Żak, 23.0, PM/MP 8NS 4 NTW D6+2 4906.49
10269: E. Pinkiewicz - E. Czekaj, 24.0, PM 25EW 4 HN HA-2 10089.52
10269: E. Pinkiewicz - E. Czekaj, 24.0, PM 26EW 5 DE D5= 60069.46
11245: D. Żabicka - J. Przybyszewski, 18.0, PM 11EW 4 SN DK-1 5086.68
11245: D. Żabicka - J. Przybyszewski, 18.0, PM 12EW 6 SS D7+1 14606.87
12266: K. Niemkiewicz - M. Fijałkowski, 7.0, PM 1NS 4 HS DJ= 42060.11
12266: K. Niemkiewicz - M. Fijałkowski, 7.0, PM 2NS 3 NTW D2+3 49018.48
13251: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 29NS 2 SS H7+2 17057.01
13251: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 30NS 4 S xN H5-4 8000.90
14270: J. Piotrowski - M. Niesłuchowski, 17.0, PM 27EW 3 NTS S3-1 5086.10
14270: J. Piotrowski - M. Niesłuchowski, 17.0, PM 28EW 2 HE CK= 11063.37
15267: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM 9NS 2 C xN CK-3 50036.22
15267: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM 10NS 2 HN C8= 11040.11
 +/-
 WYNIK45.27
 MIEJSCE295