Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 257: A. Osiński - M. Giełczyński, 4.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1265: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 15EW 4 SW H10+2 48091.53
1265: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 16EW 3 NTE H4= 60061.14
2262: J. Lew - W. Warzała, 27.0, PM 19EW 3 CN SK+1 13049.46
2262: J. Lew - W. Warzała, 27.0, PM 20EW 1 NTW S2+1 12057.57
3264: A. Chrenowski - W. Janicki, 30.0, PM/WP 17NS 3 NTE HQ-2 10086.95
3264: A. Chrenowski - W. Janicki, 30.0, PM/WP 18NS 6 NTE S4+1 10200.55
4249: A. Sękowski - K. Antas, 37.0, PM 11EW 4 SN DA= 42028.53
4249: A. Sękowski - K. Antas, 37.0, PM 12EW 4 SN D7+3 71036.81
5261: M. Wróblewski - Z. Prasek, 8.0, PM 3NS 2 NTN C7= 12048.92
5261: M. Wróblewski - Z. Prasek, 8.0, PM 4NS 2 HS CK+3 2006.25
6268: A. Suchodolski - T. Patalan, 8.0, PM/WM 13EW 2 HE H5= 11043.48
6268: A. Suchodolski - T. Patalan, 8.0, PM/WM 14EW 4 H xS DQ-3 50097.28
7263: R. Góralczyk - P. Gruszczyński, 12.0, ZP/WP 1EW 3 NTN S3+3 49012.30
7263: R. Góralczyk - P. Gruszczyński, 12.0, ZP/WP 2EW 6 HW H9= 98099.73
8255: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 5NS 3 S xN HA-2 50010.27
8255: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 6NS 4 HN S5= 42043.24
9269: E. Pinkiewicz - E. Czekaj, 24.0, PM 23EW 2 HE S10-1 10063.59
9269: E. Pinkiewicz - E. Czekaj, 24.0, PM 24EW 4 SS HJ+1 45020.38
10259: R. Kamiński - J. Gnaciński, 9.0, PM 9EW 3 NTE D9= 60067.30
10259: R. Kamiński - J. Gnaciński, 9.0, PM 10EW 2 HS DK+1 14046.15
11266: K. Niemkiewicz - M. Fijałkowski, 7.0, PM 29NS 4 SS DK= 62090.33
11266: K. Niemkiewicz - M. Fijałkowski, 7.0, PM 30NS 1 NTE H9-1 5071.04
12250: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 27NS 2 NTS C7= 12038.87
12250: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 28NS 2 HE DA= 11036.63
13270: J. Piotrowski - M. Niesłuchowski, 17.0, PM 25EW 1 DN S3+3 13030.91
13270: J. Piotrowski - M. Niesłuchowski, 17.0, PM 26EW 4 HN DK-2 20051.89
14267: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM 7NS 3 DE CJ+2 15064.59
14267: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM 8NS 4 NTE H10+1 46023.78
15260: J. Idczak - K. Dominiak, 16.0, PM 21NS 2 SE DK+3 20067.30
15260: J. Idczak - K. Dominiak, 16.0, PM 22NS 3 NTE H7+3 69042.43
 +/-
 WYNIK49.64
 MIEJSCE204