Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 247: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1266: K. Niemkiewicz - M. Fijałkowski, 7.0, PM 9NS 4 H xW D5+1 9900.54
1266: K. Niemkiewicz - M. Fijałkowski, 7.0, PM 10NS 3 CW D5-1 10023.63
2255: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 7NS 3 NTW HJ= 60019.19
2255: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 8NS 3 NTE H10+1 43055.41
3270: J. Piotrowski - M. Niesłuchowski, 17.0, PM 5EW 2 HW CK= 11065.95
3270: J. Piotrowski - M. Niesłuchowski, 17.0, PM 6EW 4 HN S6+1 45022.97
4267: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM 17NS 3 NTW H9-1 5061.96
4267: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM 18NS 3 NTE S3+4 52045.65
5260: J. Idczak - K. Dominiak, 16.0, PM 1NS 5 D xW HA-3 50094.26
5260: J. Idczak - K. Dominiak, 16.0, PM 2NS 2 CE SJ+3 15093.48
6265: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 25EW 4 SS H7-2 10089.52
6265: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 26EW 4 DE H7+1 15035.68
7262: J. Lew - W. Warzała, 27.0, PM 29EW 2 SS C9+2 17042.99
7262: J. Lew - W. Warzała, 27.0, PM 30EW 3 H xW SK-3 5000.32
8264: A. Chrenowski - W. Janicki, 30.0, PM/WP 27NS 3 NTS S3-1 5013.90
8264: A. Chrenowski - W. Janicki, 30.0, PM/WP 28NS 2 SN D7= 11092.89
9254: M. Małypan - J. Kobylarski, 9.0, PM 21EW 3 NTE H4-1 503.24
9254: M. Małypan - J. Kobylarski, 9.0, PM 22EW 4 SW D8+2 68023.24
10261: M. Wróblewski - Z. Prasek, 8.0, PM 13NS 2 HE DA+1 14040.49
10261: M. Wróblewski - Z. Prasek, 8.0, PM 14NS 5 C xxW HA-2 60098.91
11268: A. Suchodolski - T. Patalan, 8.0, PM/WM 23EW 2 HE C5-2 20029.35
11268: A. Suchodolski - T. Patalan, 8.0, PM/WM 24EW 4 SS HA+1 45020.38
12263: R. Góralczyk - P. Gruszczyński, 12.0, ZP/WP 11EW 2 NTN C5= 12075.27
12263: R. Góralczyk - P. Gruszczyński, 12.0, ZP/WP 12EW 4 SN CA+2 68062.91
13245: D. Żabicka - J. Przybyszewski, 18.0, PM 15NS 4 SW DK+1 45049.18
13245: D. Żabicka - J. Przybyszewski, 18.0, PM 16NS 3 NTW C10+1 63010.87
14269: E. Pinkiewicz - E. Czekaj, 24.0, PM 3EW 3 D xW HK-3 8002.70
14269: E. Pinkiewicz - E. Czekaj, 24.0, PM 4EW 3 NTS CK+3 69011.69
15249: A. Sękowski - K. Antas, 37.0, PM 19EW 4 CN SK= 13049.46
15249: A. Sękowski - K. Antas, 37.0, PM 20EW PASSN = 012.16
 +/-
 WYNIK41.61
 MIEJSCE345