Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 240: M. Rojkowicz - R. Piechota, 10.0, PK, PK/354

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1238: B. Rojkowicz - J. Hołdan, 5.0, PK/- 7EW 3 SN DA-2 20064.59
1238: B. Rojkowicz - J. Hołdan, 5.0, PK/- 8EW 3 NTE S5= 40024.33
1238: B. Rojkowicz - J. Hołdan, 5.0, PK/- 9EW 4 HE CJ= 62079.46
2236: W. Micek - A. Janda, 9.0, PK 28EW 2 DN C6-2 20094.27
2236: W. Micek - A. Janda, 9.0, PK 29EW 2 SS H7+2 17042.99
2236: W. Micek - A. Janda, 9.0, PK 30EW 2 NTS HJ-1 5044.15
3242: J. Lipior - T. Mazur, 9.0, PK 13NS 2 CS D10-2 20014.68
3242: J. Lipior - T. Mazur, 9.0, PK 14NS 3 NTW H6-2 10077.99
3242: J. Lipior - T. Mazur, 9.0, PK 15NS 4 SW DK+1 45049.18
4237: M. Hocaniuk - S. Pruś, 9.0, PK 25NS 3 HE D4-2 20093.55
4237: M. Hocaniuk - S. Pruś, 9.0, PK 26NS 5 D xE H7= 75011.35
4237: M. Hocaniuk - S. Pruś, 9.0, PK 27NS 3 HN S8-1 5013.90
5243: Z. Żuber - A. Stasiński, 8.0, PK 1NS 3 NTN D4-2 10010.93
5243: Z. Żuber - A. Stasiński, 8.0, PK 2NS 6 DE D7= 9207.07
5243: Z. Żuber - A. Stasiński, 8.0, PK 3NS 2 D xW HK-2 50090.54
6234: J. Turecki - J. Matelowski, 7.0, PK 10NS 3 H xS DA= 73093.95
6234: J. Turecki - J. Matelowski, 7.0, PK 11NS 4 SN DA= 42071.47
6234: J. Turecki - J. Matelowski, 7.0, PK 12NS 3 NTS HQ+3 69042.31
7233: Z. Szczudło - D. Smulski, 6.5, PK 4EW 6 HS CK-1 10097.55
7233: Z. Szczudło - D. Smulski, 6.5, PK 5EW 2 SN HA-1 10061.62
7233: Z. Szczudło - D. Smulski, 6.5, PK 6EW 4 HN CQ= 42056.76
8244: M. Michalski - S. Malinowski, 10.0, PK 22EW 6 SE H9= 143080.27
8244: M. Michalski - S. Malinowski, 10.0, PK 23EW 2 DE CQ-1 10063.59
8244: M. Michalski - S. Malinowski, 10.0, PK 24EW 4 SS S8+1 45020.38
9239: M. Szczudło - R. Jackowski, 6.5, PK 16NS 3 NTW C10-1 10067.66
9239: M. Szczudło - R. Jackowski, 6.5, PK 17NS 3 NTE HQ-1 5061.96
9239: M. Szczudło - R. Jackowski, 6.5, PK 18NS 3 NTW H4+3 49062.50
10241: Z. Wilisowski - T. Urbanek, 10.0, PK 19EW 5 C xE SK-1 20025.27
10241: Z. Wilisowski - T. Urbanek, 10.0, PK 20EW 3 C xE DK+1 870100.00
10241: Z. Wilisowski - T. Urbanek, 10.0, PK 21EW 3 NTW H9+3 49089.73
 +/-
 WYNIK57.13
 MIEJSCE51