Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 22: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
19: S. Niewiadomski - J. Drozdowski, 14.5, DS 3EW 2 NTN C7+1 15033.24
19: S. Niewiadomski - J. Drozdowski, 14.5, DS 4EW 4 HS CK+2 68026.90
210: R. Rolka - B. Radomska, 9.0, DS 5EW 2 SN HA-1 10061.62
210: R. Rolka - B. Radomska, 9.0, DS 6EW 2 HN S5+3 20080.54
311: W. Skonieczny - M. Stadnik, 10.0, DS 7EW 3 DE HK+2 15035.41
311: W. Skonieczny - M. Stadnik, 10.0, DS 8EW 6 NTW SJ-1 5014.06
412: A. Suchodolski - W. Szałapak, 8.0, DS 9EW 3 NTW C7-1 10022.16
412: A. Suchodolski - W. Szałapak, 8.0, DS 10EW 3 CE ST-1 10076.37
513: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 11EW 2 SN ST+2 17064.13
513: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 12EW 4 SS C3+1 65071.70
614: W. Majewski - D. Marczak, 9.0, DS 13EW 2 HW C5-1 10017.66
614: W. Majewski - D. Marczak, 9.0, DS 14EW 4 HxN DK-3 50097.28
71: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 15EW 4 SW DK+1 45050.82
71: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 16EW 5 SW H9-3 3005.98
82: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 17EW 3 DE HQ+1 13076.63
82: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 18EW 6 NTxE C8= 1230100.00
93: D. Budnik - A. Bojda, 3.5, DS 19EW 4 CN SQ= 13049.46
93: D. Budnik - A. Bojda, 3.5, DS 20EW 2 HS D7= 1103.51
104: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 21EW 3 NTW HT+3 49089.73
104: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 22EW 4 SE HT+2 68023.24
115: M. Motykiewicz - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 23EW 1 HE ST= 8079.07
115: M. Motykiewicz - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 24EW 4 SN C8+1 45020.38
126: A. Chodowski - L. Haber, 7.0, DS 25EW 3 DN D7= 11050.81
126: A. Chodowski - L. Haber, 7.0, DS 26EW 4 DE H7+1 15035.68
137: A. Czajka - W. Kubiński, 11.0, DS 27EW 3 NTS C3-1 5086.10
137: A. Czajka - W. Kubiński, 11.0, DS 28EW 2 HE DA= 11063.37
148: J. Więcławski - A. Sobina, 7.0, DS 1EW 4 HS SA-1 5070.22
148: J. Więcławski - A. Sobina, 7.0, DS 2EW 5 DE SJ+1 42034.78
 +/-
 WYNIK51.46
 MIEJSCE163