Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 21: M. Rużyło - K. Obłój, 9.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
13: D. Budnik - A. Bojda, 3.5, DS 9NS 4 HW CA-1 10077.84
13: D. Budnik - A. Bojda, 3.5, DS 10NS 3 SE CK-2 20069.23
24: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 11NS 3 SN DA= 14027.18
24: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 12NS 4 SS D7+3 71063.19
35: M. Motykiewicz - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 13NS 2 HE HK= 11056.52
35: M. Motykiewicz - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 14NS 3 HxN DA= 53095.65
46: A. Chodowski - L. Haber, 7.0, DS 15NS 4 SW DK+2 4808.47
46: A. Chodowski - L. Haber, 7.0, DS 16NS 3 NTE H4-1 10067.66
57: A. Czajka - W. Kubiński, 11.0, DS 17NS 5 DW HJ-1 5061.96
57: A. Czajka - W. Kubiński, 11.0, DS 18NS 3 NTW H5+3 49062.50
68: J. Więcławski - A. Sobina, 7.0, DS 19NS 5 CN SK= 40082.61
68: J. Więcławski - A. Sobina, 7.0, DS 20NS 1 NTW S2= 9076.22
79: S. Niewiadomski - J. Drozdowski, 14.5, DS 21NS 3 NTE H4= 40054.59
79: S. Niewiadomski - J. Drozdowski, 14.5, DS 22NS 3 NTE H9+3 69042.43
810: R. Rolka - B. Radomska, 9.0, DS 23NS 2 DE ST-1 10036.41
810: R. Rolka - B. Radomska, 9.0, DS 24NS 3 SN C8+1 17018.75
911: W. Skonieczny - M. Stadnik, 10.0, DS 25NS 3 DN D7+1 13069.09
911: W. Skonieczny - M. Stadnik, 10.0, DS 26NS 5 DxE SJ= 75011.35
1012: A. Suchodolski - W. Szałapak, 8.0, DS 27NS 3 NTS S3= 40088.80
1012: A. Suchodolski - W. Szałapak, 8.0, DS 28NS 3 HxE S6-1 10083.21
1113: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 1NS 3 CN S4+3 17045.90
1113: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 2NS 3 NTW S7= 40080.98
1214: W. Majewski - D. Marczak, 9.0, DS 3NS 3 HS DK= 14059.73
1214: W. Majewski - D. Marczak, 9.0, DS 4NS 4 HS CK+1 65029.62
131: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 5NS 3 HW CK= 14030.27
131: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 6NS 3 HN S3+2 20019.46
142: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 7NS 3 DE HK+2 15064.59
142: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 8NS 6 DW HK-2 10092.97
 +/-
 WYNIK56.33
 MIEJSCE64