Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 160: K. Banek - B. Micek, 14.0, MP, MP/317

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1159: A. Pietrucha - M. Surmiak, 12.0, MP 1EW 6 HS DJ-3 15098.08
1159: A. Pietrucha - M. Surmiak, 12.0, MP 2EW 3 NTW S7+2 46068.48
1159: A. Pietrucha - M. Surmiak, 12.0, MP 3EW 4 HS CJ-2 10093.24
2158: R. Skotarski - J. Jurkiewicz, 25.0, MA/PK 4EW 3 NTS CK+3 69011.69
2158: R. Skotarski - J. Jurkiewicz, 25.0, MA/PK 5EW 5 H xW CK-2 3007.03
2158: R. Skotarski - J. Jurkiewicz, 25.0, MA/PK 6EW 4 SN D5= 42056.76
3165: K. Jakubas - T. Murczek, 14.0, MP 7NS 3 DE HK+2 15064.59
3165: K. Jakubas - T. Murczek, 14.0, MP 8NS 3 NTE H10+2 46023.78
3165: K. Jakubas - T. Murczek, 14.0, MP 9NS 2 SE CJ= 11062.97
4169: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 10NS 2 HS DA= 11040.11
4169: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 11NS 4 SN S10-1 5013.32
4169: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 12NS 3 NTN H7+3 69042.31
5163: A. Stono - J. Stępień, 15.0, MP 13EW 2 DE DA-3 3000.82
5163: A. Stono - J. Stępień, 15.0, MP 14EW 3 NTW SJ= 40085.60
5163: A. Stono - J. Stępień, 15.0, MP 15EW 4 SW DK+1 45050.82
6170: M. Rodzaj - W. Guła, 14.0, MP 16NS 3 NTW C10+1 63010.87
6170: M. Rodzaj - W. Guła, 14.0, MP 17NS 5 DE HQ-1 5061.96
6170: M. Rodzaj - W. Guła, 14.0, MP 18NS 6 DE H9+1 94017.94
7162: Z. Sacha - D. Sosin, 6.0, MP 19NS 4 C xN SK= 51095.38
7162: Z. Sacha - D. Sosin, 6.0, MP 20NS 1 NTW S2+1 12042.43
7162: Z. Sacha - D. Sosin, 6.0, MP 21NS 2 SE DK+4 23061.35
8171: S. Bentkowski - L. Kozłowski, 3.0, MP 22EW 4 SE H10+2 68023.24
8171: S. Bentkowski - L. Kozłowski, 3.0, MP 23EW 1 NTE S10-1 10063.59
8171: S. Bentkowski - L. Kozłowski, 3.0, MP 24EW 1 NTS HJ+1 12091.85
9158: R. Skotarski - J. Jurkiewicz, 25.0, MA/PK 25NS 3 HE DJ-1 10037.10
9158: R. Skotarski - J. Jurkiewicz, 25.0, MA/PK 26NS 5 D xE H7+1 9501.35
9158: R. Skotarski - J. Jurkiewicz, 25.0, MA/PK 27NS 3 NTS S4-1 5013.90
10171: S. Bentkowski - L. Kozłowski, 3.0, MP 28EW 3 HE SQ-1 5031.09
10171: S. Bentkowski - L. Kozłowski, 3.0, MP 29EW 3 SS C9= 14080.98
10171: S. Bentkowski - L. Kozłowski, 3.0, MP 30EW 2 HW SK= 11079.23
 +/-
 WYNIK47.73
 MIEJSCE248