Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 14: W. Majewski - D. Marczak, 9.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
213: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 19EW 4 CN SK= 13049.46
213: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 20EW 1 NTE H8+2 15087.57
31: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 21NS 3 NTW S8+3 49010.27
31: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 22NS 4 SE DJ+2 68076.76
423: B. Sokół - S. Zagórski, 7.0, DS 11NS 2 SS D3+2 17035.87
423: B. Sokół - S. Zagórski, 7.0, DS 12NS 3 NTN CT= 60020.06
520: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 15EW 6 SW DK-1 509.02
520: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 16EW 3 NTE H4-1 10032.34
622: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 13NS 2 HW C5-1 10082.34
622: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 14NS 4 HxN DK-3 5002.72
719: M. Kawecki - M. Krzypkowski, 2.0, DS 25NS 2 SS C9= 11049.19
719: M. Kawecki - M. Krzypkowski, 2.0, DS 26NS 4 SS H3-1 10078.92
817: S. Zapaśnik - J. Zapaśnik, 4.5, DS 5EW 3 DxS HJ= 6701.89
817: S. Zapaśnik - J. Zapaśnik, 4.5, DS 6EW 3 HN S5+1 17091.89
910: R. Rolka - B. Radomska, 9.0, DS 9EW 4 HE D5-1 10022.16
910: R. Rolka - B. Radomska, 9.0, DS 10EW 2 HS DA= 11059.89
1018: D. Artmański - A. Robak, 8.0, DS 1NS 4 HS C3+1 45075.68
1018: D. Artmański - A. Robak, 8.0, DS 2NS 4 HE C2+2 48025.00
1116: K. Ćwik - A. Jankowska, 8.0, DS 7EW 3 DE HK+2 15035.41
1116: K. Ćwik - A. Jankowska, 8.0, DS 8EW 2 NTE HT+2 18019.46
1221: M. Rużyło - K. Obłój, 9.0, DS 3EW 3 HS DK= 14040.27
1221: M. Rużyło - K. Obłój, 9.0, DS 4EW 4 HS CK+1 65070.38
134: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 17NS 3 NTE S4= 4005.44
134: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 18NS 4 NTW SJ+1 46071.47
1424: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 27EW 3 NTS S3-1 5086.10
1424: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 28EW 3 HE CK-1 5031.09
 +/-
 WYNIK45.02
 MIEJSCE299