Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 13: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
112: A. Suchodolski - W. Szałapak, 8.0, DS 17EW 4 SxS CJ-3 50098.37
112: A. Suchodolski - W. Szałapak, 8.0, DS 18EW 3 NTE S4+4 52054.35
214: W. Majewski - D. Marczak, 9.0, DS 19NS 4 CN SK= 13050.54
214: W. Majewski - D. Marczak, 9.0, DS 20NS 1 NTE H8+2 15012.43
323: B. Sokół - S. Zagórski, 7.0, DS 9NS 2 CxN CK-3 50036.22
323: B. Sokół - S. Zagórski, 7.0, DS 10NS 3 NTW H5-4 40087.36
420: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 13EW 4 NTS SQ-4 40094.02
420: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 14EW 3 NTW SJ+1 43093.20
522: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 11NS 2 SN ST+2 17035.87
522: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 12NS 4 SS C3+1 65028.30
619: M. Kawecki - M. Krzypkowski, 2.0, DS 23NS 3 SW DT-2 20070.65
619: M. Kawecki - M. Krzypkowski, 2.0, DS 24NS 1 SN C8+5 23039.95
717: S. Zapaśnik - J. Zapaśnik, 4.5, DS 3EW 2 HS CJ= 11061.62
717: S. Zapaśnik - J. Zapaśnik, 4.5, DS 4EW 4 HS CK+1 65070.38
89: S. Niewiadomski - J. Drozdowski, 14.5, DS 7EW 2 SN DK-1 1007.03
89: S. Niewiadomski - J. Drozdowski, 14.5, DS 8EW 3 NTE D3+1 43044.59
918: D. Artmański - A. Robak, 8.0, DS 27NS 1 NTS S3+2 15062.48
918: D. Artmański - A. Robak, 8.0, DS 28NS 2 HE DA= 11036.63
1016: K. Ćwik - A. Jankowska, 8.0, DS 5EW 2 HW S4= 11065.95
1016: K. Ćwik - A. Jankowska, 8.0, DS 6EW 4 HS SK+1 45022.97
1121: M. Rużyło - K. Obłój, 9.0, DS 1EW 3 CN S4+3 17054.10
1121: M. Rużyło - K. Obłój, 9.0, DS 2EW 3 NTW S7= 40019.02
123: D. Budnik - A. Bojda, 3.5, DS 15NS 4 SW DK+1 45049.18
123: D. Budnik - A. Bojda, 3.5, DS 16NS 3 NTW CT+1 63010.87
1324: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 25EW 4 DN HA= 13030.91
1324: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 26EW 5 DE HT= 60069.46
 +/-
 WYNIK50.25
 MIEJSCE191