Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 11: W. Skonieczny - M. Stadnik, 10.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
123: B. Sokół - S. Zagórski, 7.0, DS 5NS 2 SN HA-1 10038.38
123: B. Sokół - S. Zagórski, 7.0, DS 6NS 4 HN S5= 42043.24
220: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 9EW 2 SE CJ= 11037.03
220: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 10EW 3 DxW H7-2 5009.35
322: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 7NS 3 DE HK+2 15064.59
322: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 8NS 6 NTW SJ-1 5085.94
419: M. Kawecki - M. Krzypkowski, 2.0, DS 19NS 4 SE CJ-1 10037.50
419: M. Kawecki - M. Krzypkowski, 2.0, DS 20NS 1 NTW S2+1 12042.43
517: S. Zapaśnik - J. Zapaśnik, 4.5, DS 27EW 3 NTS S7-1 5086.10
517: S. Zapaśnik - J. Zapaśnik, 4.5, DS 28EW 4 HE CK-2 10016.79
67: A. Czajka - W. Kubiński, 11.0, DS 3EW 2 DxW HK-3 8002.70
67: A. Czajka - W. Kubiński, 11.0, DS 4EW 4 HS CK+2 68026.90
718: D. Artmański - A. Robak, 8.0, DS 23NS 1 HE ST-2 20070.65
718: D. Artmański - A. Robak, 8.0, DS 24NS 2 SN H4+3 20032.07
816: K. Ćwik - A. Jankowska, 8.0, DS 1EW 4 HN DA= 42039.89
816: K. Ćwik - A. Jankowska, 8.0, DS 2EW 4 HW D3= 42034.78
921: M. Rużyło - K. Obłój, 9.0, DS 25EW 3 DN D7+1 13030.91
921: M. Rużyło - K. Obłój, 9.0, DS 26EW 5 DxE SJ= 75088.65
101: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 11NS 3 NTN DA= 40043.21
101: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 12NS 4 SN H7+1 65028.30
1124: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 21EW 3 NTW HT+1 43052.16
1124: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 22EW 3 NTE HT+3 69057.57
1310: R. Rolka - B. Radomska, 9.0, DS 13EW 2 HxE CA+1 87099.45
1310: R. Rolka - B. Radomska, 9.0, DS 14EW 3 HxN DA= 5304.35
1412: A. Suchodolski - W. Szałapak, 8.0, DS 15NS 4 SW DK+1 45049.18
1412: A. Suchodolski - W. Szałapak, 8.0, DS 16NS 2 HE D9= 11058.15
 +/-
 WYNIK45.40
 MIEJSCE290