Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 10: R. Rolka - B. Radomska, 9.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
120: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 7EW 3 NTxW HJ+1 95098.38
120: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 8EW 3 NTE HT+1 43044.59
222: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 5NS 2 SN HA-1 10038.38
222: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 6NS 2 HN S5+3 20019.46
319: M. Kawecki - M. Krzypkowski, 2.0, DS 17NS 2 DW CK+3 15010.33
319: M. Kawecki - M. Krzypkowski, 2.0, DS 18NS 3 CW SJ+1 13082.34
417: S. Zapaśnik - J. Zapaśnik, 4.5, DS 25EW 1 DN ST+3 13030.91
417: S. Zapaśnik - J. Zapaśnik, 4.5, DS 26EW 4 DE HT+1 15035.68
56: A. Chodowski - L. Haber, 7.0, DS 1EW 5 CN DA+1 42039.89
56: A. Chodowski - L. Haber, 7.0, DS 2EW 3 NTW S3+2 46068.48
618: D. Artmański - A. Robak, 8.0, DS 21NS 3 NTE H4+3 49010.27
618: D. Artmański - A. Robak, 8.0, DS 22NS 6 SE HT= 143019.73
716: K. Ćwik - A. Jankowska, 8.0, DS 27EW 2 DN S6= 9072.27
716: K. Ćwik - A. Jankowska, 8.0, DS 28EW 2 HE DA= 11063.37
821: M. Rużyło - K. Obłój, 9.0, DS 23EW 2 DE ST-1 10063.59
821: M. Rużyło - K. Obłój, 9.0, DS 24EW 3 SN C8+1 17081.25
914: W. Majewski - D. Marczak, 9.0, DS 9NS 4 HE D5-1 10077.84
914: W. Majewski - D. Marczak, 9.0, DS 10NS 2 HS DA= 11040.11
1024: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 19EW 4 CN SK= 13049.46
1024: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 20EW 1 NTW D6+2 15087.57
129: S. Niewiadomski - J. Drozdowski, 14.5, DS 11EW 4 SN DA= 42028.53
129: S. Niewiadomski - J. Drozdowski, 14.5, DS 12EW 4 SS D7+3 71036.81
1311: W. Skonieczny - M. Stadnik, 10.0, DS 13NS 2 HxE CA+1 8700.55
1311: W. Skonieczny - M. Stadnik, 10.0, DS 14NS 3 HxN DA= 53095.65
1423: B. Sokół - S. Zagórski, 7.0, DS 3NS 3 HS DK= 14059.73
1423: B. Sokół - S. Zagórski, 7.0, DS 4NS 4 HS CK+1 65029.62
 +/-
 WYNIK49.41
 MIEJSCE212