Turniej na maksy
Wtorek, 20 listopada 2018
Wyniki z 8 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
43
Jacek Kostrzewski
Andrzej Ciechacki
1.5
0.0
KP
KP/295
64.50
14
2
14
Piotr Dobryszycki
Franciszek Zarzecki
12.0
13.0
DS
DS/333
63.68
14
3
88
Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
3.0
5.0
SL
SL/105
63.65
13
4
47
Andrzej Janiszewski
Marta Nowacka
0.0
1.0
KP
KP/295
61.57
13
5
60
Wiesław Andruk
Mirosław Nowaczyński
9.0
7.0
MA
MA/282
60.98
12
6
63
Zdzisław Olszewski
Jerzy Stanaszek
5.0
0.0
MA
MA/282
60.80
12
7
76
Jan Maciejewski
Jarosław Pęski
9.0
5.0
PM
PM/299
60.62
11
8
75
Józef Idczak
Tomasz Czekała
7.0
1.5
PM
PM/299
59.65
10
9
48
Zbigniew Ehlert
Julian Jurski
5.0
11.0
KP
KP/295
59.62
10
10
17
Anna Jankowska
Tomasz Struzik
3.0
5.0
DS
DS/333
58.38
9
11
46
Wanda Balawender-Czynsz
Maciej Zarzyka
2.0
1.5
KP
KP/295
57.42
9
12
97
Andrzej Rudzki
Danuta Rudzka
1.5
1.5
WP
WP/254
57.20
8
13
25
Joanna Kokot
Mateusz Strzelczyk
2.5
2.5
DS
DS/333
57.18
8
14
33
Piotr Sikorski
Tomasz Jaworski
0.5
1.0
KP
KP/295
57.01
7
15
72
Jacek Terlecki
Zbigniew Walczyński
5.0
9.0
PM
PM/299
56.76
7
16
2
Zbigniew Bobak
Stefan Małowiecki
3.0
3.0
DS
DS/136
56.55
6
17
31
Andrzej Arcimowicz
Feliks Tracewski
0.0
0.0
KP/295
56.29
6
18
95
Sławomir Speth
Tomasz Powęzka
1.5
2.0
WP
WP/254
55.86
5
19
41
Ewa Kita
Przemysław Kita
2.5
2.5
KP
KP/295
55.68
5
20
67
Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MP
MP/45
55.67
4
21
16
Janusz Drozdowski
Krzysztof Lewandowski
12.0
5.0
DS
DS/333
55.64
4
22
24
Andrzej Litwiński
Lech Kostecki
5.0
5.0
DS
DS/333
55.08
3
23
58
Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
2.5
2.5
MA
MA/282
54.85
3
24
100
Hieronim Nowacki
Jerzy Rodziewicz
5.0
5.0
WP
WP/254
54.63
3
25
39
Ludwik Jurzysta
Krzysztof Bonowicz
0.5
1.5
KP
KP/295
54.37
3
26
9
Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
3.0
5.0
DS
DS/136
54.31
3
27
18
Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DS
DS/333
54.30
3
28
8
Zdzisław Klimczak
Mirosław Bryndzia
4.0
1.0
DS
DS/136
54.23
3
29
5
Lesław Cegiel
Stanisław Janiak
4.0
5.0
DS
DS/136
53.95
3
30
55
Sławomir Rokicki
Hubert Kędziorek
2.5
1.5
MA
MA/282
53.89
3
31
59
Adam Żelazny
Waldemar Ładowski
5.0
1.0
MA
PD
MA/282
53.73
2
32
91
Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
1.5
2.0
WP
WP/254
53.34
2
33
98
Ryszard Nowicki
Edward Niewierowski
4.0
11.0
WP
WP/254
53.03
2
34
79
Robert Krawczyk
Zbigniew Prasek
5.0
5.0
PM
PM/299
52.88
2
35
21
Elżbieta Niewiadomska
Szymon Niewiadomski
2.0
2.5
DS
DS/333
52.59
2
36
37
Andrzej Łoziński
Marian Popielewski
1.5
0.0
KP
KP/295
52.48
2
37
90
Barbara Podgórska
Jerzy Wilczek
4.0
3.0
WP
WP/254
52.47
2
38
70
Marek Glibowski
Adam Waśko
2.0
5.0
MP
MP/45
52.20
2
39
73
Janina Buszman
Teresa Górkiewicz
2.0
2.5
PM
PM/299
52.20
2
40
103
Włodzimierz Kwiatkowski
Lidia Gapińska
12.0
2.0
WP
WP/254
51.96
2
41
45
Jerzy Misiórski
Roch Rupniewski
9.0
11.0
KP
KP/295
51.46
2
42
85
Szymon Krzyżaniak
Jerzy Pierchała
1.5
0.0
SL
SL/105
51.37
1
43
101
Małgorzata Węglewska
Janusz Kopras
1.5
4.0
WP
WP/254
51.33
1
44
86
Krzysztof Góra
Ireneusz Wędołowski
7.0
2.0
SL
OP
SL/105
51.31
1
45
83
Witold Białas
Aleksander Sejud
5.0
9.0
SL
SL/105
51.28
1
46
89
Barbara Speth
Małgorzata Zielonacka
1.5
2.5
WP
WP/254
50.87
1
47
19
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
5.0
DS
DS/333
50.61
1
48
65
Ryszard Woliński
Ryszard Jaśkiewicz
12.0
11.0
MP
MP/45
50.49
1
49
62
Jadwiga Cała
Wiktor Cała
0.5
5.0
MA
MA/282
50.47
1
50
1
Jan Pawlikaniec
Konstanty Pawlikaniec
5.0
3.0
WP
DS
DS/136
50.32
1
51
6
Józef Wiese
Aleksander Gos
5.0
0.5
DS
DS/136
50.31
1
52
74
Andrzej Dobkowicz
Łukasz Kuczewski
4.0
2.0
PM
PM/299
50.19
53
84
Kazimierz Donder
Leszek Uryga
0.5
0.0
SL
SL/105
50.12
54
27
Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DS
DS/333
50.12
55
64
Dariusz Węgrowicz
Jerzy Olszewski
5.0
2.0
MA
MA/282
49.72
56
82
Agnieszka Pietrzyk
Jerzy Ujma
5.0
12.0
SL
SL/105
49.70
57
34
Jan Siwczyński
Ryszard Frontczak
2.0
0.0
KP
KP/295
49.58
58
3
Jerzy Kurianowicz
Andrzej Cieślik
5.0
4.0
DS
DS/136
49.52
59
69
Józef Waśko
Marek Urbański
5.0
13.0
MP
LB
MP/45
49.27
60
30
Janusz Strześniewski
Ewa Krakówka
0.5
2.0
KP
KP/295
49.18
61
53
Zofia Szuchnik
Jerzy Cel
4.0
4.0
MA
MA/282
49.03
62
4
Ewa Nazaruk
Sylwester Gołdyn
3.0
2.0
DS
DS/136
48.98
63
35
Janusz Chojnowski
Jerzy Jankowski
1.0
1.0
KP
KP/295
48.71
64
52
Joanna Gąsior
Ryszard Gąsior
0.5
0.5
MA
MA/282
48.69
65
93
Barbara Łukaszewska
Tadeusz Lejwoda
2.5
3.0
WP
WP/254
48.69
66
92
Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
0.5
0.0
WP
WP/254
48.59
67
50
Krzysztof Dzierżak
Michał Mac
1.0
0.5
KP
KP/295
48.59
68
44
Iwona Wawrzyniak-Chechłowska
Krzysztof Chechłowski
0.5
1.5
KP
KP/295
48.57
69
71
Jan Klapkowski
Czesław Pertkiewicz
7.0
0.0
PM
PM/299
48.37
70
26
Lech Warężak
Piotr Klubiński
11.0
9.0
DS
DS/333
48.17
71
54
Jan Jaworski
Antoni Frączek
1.0
1.5
MA
MA/282
47.84
72
87
Tadeusz Kois
Artur Głowacki
2.0
2.5
SL
SL/105
47.83
73
13
Maciej Grodzki
Janusz Staniów
5.0
5.0
DS
DS/333
47.78
74
11
Andrzej Augustyniak
Henryk Gayny
5.0
2.0
DS
DS/136
47.59
75
7
Bogdan Sadowski
Stanisław Gołdyn
1.5
1.5
DS
DS/136
47.49
76
22
Kamila Kukuła
Janusz Pawlicki
5.0
5.0
DS
DS/333
47.37
77
104
Ryszard Białkiewicz
Stefan Sytlak
4.0
0.5
WP
WP/254
47.23
78
66
Stanisław Waśko
Jacek Zając
9.0
11.0
MP
MP/45
46.96
79
102
Przemysław Nowakowski
Waldemar Nowak
2.5
4.0
WP
WP/254
46.59
80
20
Marcin Marcinkowski
Jan Marcinkowski
1.5
4.0
DS
DS/333
46.56
81
51
Barbara Raniszewska-Musiał
Andrzej Musiał
0.5
0.5
MA
MA/282
46.43
82
29
Aleksandra Romańska
Maria Bielska
0.0
0.5
KP
KP/295
46.14
83
68
Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
4.0
2.5
MP
MP/45
45.40
84
99
Eugeniusz Dota
Wojciech Kaniewski
2.5
4.0
WP
WP/254
45.39
85
49
Mirosław Jackiewicz
Henryk Komodziński
1.0
0.0
KP
KP/295
44.79
86
36
Zygmunt Bartoszewski
Wacław Humienny
0.0
0.0
KP/295
44.66
87
23
Marian Ganicz
Andrzej Pliszczyński
3.0
5.0
DS
DS/333
44.61
88
94
Henryk Duszyński
Zdzisław Wawrzyniak
4.0
3.0
WP
WP/254
44.19
89
80
Marek Parol
Marek Szymborski
4.0
4.0
PM
PM/299
43.15
90
32
Andrzej Sturgulewski
Wiesław Sturgulewski
1.5
1.0
KP
KP/295
43.01
91
78
Andrzej Riss
Waldemar Watracz
2.5
0.0
PM
PM/299
42.96
92
38
Ewa Ziółkowska
Kazimierz Wierzbowski
0.0
0.0
KP/295
42.02
93
42
Krzysztof Kochanowski
Joanna Kochanowska
0.0
0.0
KP/295
39.74
94
96
Aleksander Buchholz
Mirosław Łysakowski
2.0
0.0
WP
WP/254
38.63
95
61
Józef Rzepka
Krzysztof Sokół
5.0
4.0
MA
MA/282
37.87
96
10
Anna Szatkowska
Sławomir Bogdanowicz
1.0
2.5
DS
DS/136
37.01
97
28
Marzena Artmańska
Andrzej Suchodolski
0.0
4.0
DS
DS/333
36.99
98
56
Barbara Leśniewska
Andrzej Leśniewski
0.0
0.0
MA/282
35.69
99
81
Władysław Deręgowski
Tadeusz Kuc
1.0
1.0
SL
SL/105
35.46
100
77
Elżbieta Gańczarczyk
Elżbieta Szymańska
0.0
0.0
PM
PM/299
33.22
101
15
Barbara Radomska
Teresa Lubas
4.0
0.5
DS
DS/333
30.94
102
40
Kazimierz Wrzesiński
Wojciech Rakowiecki
0.5
0.0
KP
KP/295
24.63
Statystyka ośrodków...