Turniej na maksy

Sobota, 17 listopada 2018

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 15: J. Dziubałtowski - K. Cieślak, 2.0, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
116: S. Wojciech - S. Zbroja, 0.5, LD 17EW 3 DN HK= 11065.00
116: S. Wojciech - S. Zbroja, 0.5, LD 18EW 3 NTE H5+2 460100.00
219: J. Szostak - M. Sałata, 0.0, LD 9EW 2 SN H4+1 14030.00
219: J. Szostak - M. Sałata, 0.0, LD 10EW 2 SN D8+2 17030.00
39: M. Mazerant - K. Dróżdż, 3.0, LD 7EW 2 HS S7= 11040.00
39: M. Mazerant - K. Dróżdż, 3.0, LD 8EW 3 NTN H5+1 4305.00
422: M. Leszczyk - J. Zatorski, 0.0, LD 11EW 2 HE C6+1 14050.00
422: M. Leszczyk - J. Zatorski, 0.0, LD 12EW 3 CS HQ+1 13035.00
510: A. Mikołajewski - J. Dudar, 0.0, LD 23EW 3 H xE SK-2 50020.00
510: A. Mikołajewski - J. Dudar, 0.0, LD 24EW 6 NTW C10-3 1500.00
613: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 21EW 4 SS H4+2 68060.00
613: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 22EW 5 D xE H8-2 50010.00
724: M. Niciak - G. Orczykowski, 1.0, LD 13EW 4 HE SA-2 20010.00
724: M. Niciak - G. Orczykowski, 1.0, LD 14EW 4 SS H5+1 45010.00
817: J. Samiec - Z. Milewski, 2.0, LD 25NS 4 SW DQ+1 65035.00
817: J. Samiec - Z. Milewski, 2.0, LD 26NS 3 NTE SQ-2 200100.00
921: A. Małolepszy - Z. Małolepszy, 0.0, LD 19NS 4 HN H2= 42075.00
921: A. Małolepszy - Z. Małolepszy, 0.0, LD 20NS 3 HN DK= 14035.00
1020: T. Sarlej - Z. Sarlej, 0.0, LD 3NS 4 SE C8+3 71080.00
1020: T. Sarlej - Z. Sarlej, 0.0, LD 4NS 4 S xN DA-1 2000.00
1112: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.0, LD 29EW 3 NTW D3+3 69077.50
1112: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.0, LD 30EW 5 HE S4-2 10063.75
1223: W. Pomykała - W. Kobżyński, 0.5, LD 27NS 3 NTS S7+1 43035.00
1223: W. Pomykała - W. Kobżyński, 0.5, LD 28NS 3 DN S8+2 15055.00
1311: H. Żywioł - T. Witek, 0.0, LD 1NS 2 NTW S5+3 210100.00
1311: H. Żywioł - T. Witek, 0.0, LD 2NS 6 HS D9+1 146095.00
1418: G. Adamczyk - W. Adamowicz, 0.0, LD 5NS 3 HS H4+1 17055.00
1418: G. Adamczyk - W. Adamowicz, 0.0, LD 6NS 2 NTS D5-1 5035.00
1514: K. Słoczyński - T. Przygocki, 0.0, LD 15NS 4 HW D4-1 50100.00
1514: K. Słoczyński - T. Przygocki, 0.0, LD 16NS 3 NTS HK-1 505.00
 +/-
 WYNIK47.04
 MIEJSCE16