Turniej na maksy

Sobota, 17 listopada 2018

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 14: K. Słoczyński - T. Przygocki, 0.0, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
118: G. Adamczyk - W. Adamowicz, 0.0, LD 7EW 3 CE SK-1 10065.00
118: G. Adamczyk - W. Adamowicz, 0.0, LD 8EW 3 CN D10+1 13080.00
223: W. Pomykała - W. Kobżyński, 0.5, LD 5EW 2 HN C9+2 17045.00
223: W. Pomykała - W. Kobżyński, 0.5, LD 6EW 3 HN S9+1 17010.00
321: A. Małolepszy - Z. Małolepszy, 0.0, LD 9EW 4 HW D3-3 3000.00
321: A. Małolepszy - Z. Małolepszy, 0.0, LD 10EW 3 SN C9+1 17030.00
49: M. Mazerant - K. Dróżdż, 3.0, LD 21EW 6 SS H3= 14305.00
49: M. Mazerant - K. Dróżdż, 3.0, LD 22EW 5 CS H2+1 42040.00
512: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.0, LD 19EW 5 H xN S9= 6500.00
512: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.0, LD 20EW 4 HN H5+1 65010.00
624: M. Niciak - G. Orczykowski, 1.0, LD 11EW 2 NTE C3= 12020.00
624: M. Niciak - G. Orczykowski, 1.0, LD 12EW 3 NT xS S2+1 9500.00
716: S. Wojciech - S. Zbroja, 0.5, LD 23NS 2 SS H5= 11035.00
716: S. Wojciech - S. Zbroja, 0.5, LD 24NS 2 SE H8+1 14010.00
820: T. Sarlej - Z. Sarlej, 0.0, LD 17NS 2 DN S8+2 13070.00
820: T. Sarlej - Z. Sarlej, 0.0, LD 18NS 4 SE DQ+1 45050.00
919: J. Szostak - M. Sałata, 0.0, LD 1NS 3 NTW S3+3 49025.00
919: J. Szostak - M. Sałata, 0.0, LD 2NS 6 CN H9= 137060.00
1011: H. Żywioł - T. Witek, 0.0, LD 27EW 3 NTS D2+1 43065.00
1011: H. Żywioł - T. Witek, 0.0, LD 28EW 2 DN S3+2 13070.00
1122: M. Leszczyk - J. Zatorski, 0.0, LD 25NS 4 SE H8+1 65035.00
1122: M. Leszczyk - J. Zatorski, 0.0, LD 26NS 4 HE SQ+1 65045.00
1210: A. Mikołajewski - J. Dudar, 0.0, LD 29NS 3 NTW D3+3 69022.50
1210: A. Mikołajewski - J. Dudar, 0.0, LD 30NS 4 DN HA-1 5015.63
1317: J. Samiec - Z. Milewski, 2.0, LD 3NS 6 SE HA= 143055.00
1317: J. Samiec - Z. Milewski, 2.0, LD 4NS 4 SN H9-1 10040.00
1413: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 13NS 4 HE CJ-1 10055.00
1413: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 14NS 4 D xN H5-1 10015.00
1515: J. Dziubałtowski - K. Cieślak, 2.0, LD 15EW 4 HW D4-1 500.00
1515: J. Dziubałtowski - K. Cieślak, 2.0, LD 16EW 3 NTS HK-1 5095.00
 +/-
 WYNIK35.60
 MIEJSCE23