Turniej na maksy

Sobota, 17 listopada 2018

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 13: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
122: M. Leszczyk - J. Zatorski, 0.0, LD 3EW 6 NTW C5+1 147095.00
122: M. Leszczyk - J. Zatorski, 0.0, LD 4EW 4 SN DK-1 10060.00
220: T. Sarlej - Z. Sarlej, 0.0, LD 7EW 2 HS S7= 11040.00
220: T. Sarlej - Z. Sarlej, 0.0, LD 8EW 3 CN D10+1 13080.00
323: W. Pomykała - W. Kobżyński, 0.5, LD 19EW 4 HN S9-2 10095.00
323: W. Pomykała - W. Kobżyński, 0.5, LD 20EW 3 HN D6= 14065.00
411: H. Żywioł - T. Witek, 0.0, LD 17EW 3 DN HK+1 13030.00
411: H. Żywioł - T. Witek, 0.0, LD 18EW 4 SE HJ+1 45050.00
524: M. Niciak - G. Orczykowski, 1.0, LD 9EW 3 HE D8-2 20015.00
524: M. Niciak - G. Orczykowski, 1.0, LD 10EW 3 SN CA= 14075.00
615: J. Dziubałtowski - K. Cieślak, 2.0, LD 21NS 4 SS H4+2 68040.00
615: J. Dziubałtowski - K. Cieślak, 2.0, LD 22NS 5 D xE H8-2 50090.00
719: J. Szostak - M. Sałata, 0.0, LD 15NS 3 NTW H5= 40050.00
719: J. Szostak - M. Sałata, 0.0, LD 16NS 3 NTS H4-1 505.00
818: G. Adamczyk - W. Adamowicz, 0.0, LD 29NS 3 NTE D6+3 69022.50
818: G. Adamczyk - W. Adamowicz, 0.0, LD 30NS 3 SN HA= 14056.88
910: A. Mikołajewski - J. Dudar, 0.0, LD 25EW 4 SW DQ+1 65065.00
910: A. Mikołajewski - J. Dudar, 0.0, LD 26EW 3 NTE SQ+2 66090.00
1021: A. Małolepszy - Z. Małolepszy, 0.0, LD 23NS 3 H xE SK-2 50080.00
1021: A. Małolepszy - Z. Małolepszy, 0.0, LD 24NS 4 SE H7-1 5050.00
119: M. Mazerant - K. Dróżdż, 3.0, LD 27NS 3 NTS H5+3 49095.00
119: M. Mazerant - K. Dróżdż, 3.0, LD 28NS 3 SS H8+1 17075.00
1216: S. Wojciech - S. Zbroja, 0.5, LD 1NS 3 NTW S5+2 46075.00
1216: S. Wojciech - S. Zbroja, 0.5, LD 2NS 6 NTN DJ= 144080.00
1312: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.0, LD 11NS 2 HE C3+1 14050.00
1312: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.0, LD 12NS 1 NTS HQ+1 12050.00
1414: K. Słoczyński - T. Przygocki, 0.0, LD 13EW 4 HE CJ-1 10045.00
1414: K. Słoczyński - T. Przygocki, 0.0, LD 14EW 4 D xN H5-1 10085.00
1517: J. Samiec - Z. Milewski, 2.0, LD 5EW 2 HN H10+2 17045.00
1517: J. Samiec - Z. Milewski, 2.0, LD 6EW 3 NT xS CK-4 800100.00
 +/-
 WYNIK61.81
 MIEJSCE1