Turniej na maksy

Czwartek, 15 listopada 2018

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
123Andrzej Jaklewicz
Janusz Szymański
0.0
0.0
MA/28263.9011
241Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
2.0
MAMA/8862.3811
368Janina Dziedzina
Bogdan Łukasik
0.0
0.5
MPMP/4562.1510
464Barbara Miś
Andrzej Sobula
1.5
2.0
MPMP/4562.0310
510Mirosław Jedynak
Czesław Szymański
2.5
3.0
LBLB/12761.399
659Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SLMP/4060.788
73Ewa Malka
Włodzimierz Płaczkiewicz
0.5
0.5
KPKP/35559.588
811Krzysztof Gromadziński
Lech Lorkiewicz
4.0
3.0
LBLB/12758.827
930Barbara Zacharzewska
Zdzisław Tylko
0.0
0.0
MAMA/28258.197
1026Zbigniew Gżałczyński
Jacek Jeleński
1.0
0.0
MA
MA/28257.476
1157Marcin Wilczyński
Janusz Natorski
5.0
5.0
MPMP/4057.186
1279Zdzisław Żuber
Andrzej Stasiński
3.0
5.0
PKPK/5157.075
1378Andrzej Janda
Damian Smulski
5.0
4.0
PKPK/5156.235
1450Jan Szafraniec
Bolesław Zysek
2.5
2.0
MPMP/4055.644
1560Andrzej Plutecki
Grażyna Plutecka
1.5
1.5
MPMP/4055.553
1673Marek Glibowski
Adam Waśko
2.0
5.0
MPMP/4554.643
1744Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/4054.593
1849Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MPMP/4054.463
1920Małgorzata Maruszkin
Karol Kasperkiewicz
0.5
1.0
MAMA/28254.162
2025Jacek Sowiński
Andrzej Seiler
2.0
2.0
MAMA/28253.992
2118Jolanta Matusiak
Krzysztof Matusiak
2.0
2.0
MAMA/28253.922
2269Wiktor Sobczyński
Tadeusz Śliwiński
0.0
0.0
MPMP/4553.782
2358Halina Samborek
Marek Pietrzak
2.5
2.0
MPMP/4053.742
2454Marek Orłowicz
Anna Orłowicz
2.5
0.0
MPMP/4053.512
2537Witold Moreń
Jerzy Pałysa
0.0
1.5
MAMA/8853.332
2680Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
2.5
PKPK/5152.562
2728Ilona Worwa-Głuchowska
Wojciech Bartnik
0.0
0.0
MA/28252.352
287Dariusz Borysow
Leon Kubicki
5.0
3.0
KPKP/35552.092
2922Feliks Czechowski
Marek Janota
1.5
2.5
MAMA/28251.891
3014Czesław Plachimowicz
Marek Marciniak
5.0
4.0
LBLB/12751.711
311Justyna Graniczny
Elżbieta Zalewska
2.0
2.5
KPKP/35551.491
3277Tadeusz Chmielowiec
Bogdan Rojkowicz
4.0
5.0
PKPK/5151.421
3334Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
2.5
3.0
WMMA/8851.271
3435Andrzej Mazur
Jan Milewski
1.5
1.5
MAMA/8851.171
3536Sławomir Grędziński
Jerzy Sadowski
7.0
4.0
WMMA/8851.171
3632Krystyna Starzyk
Andrzej Starzyk
0.0
0.0
MA/28250.241
3746Ryszard Wejnar
Wiesław Dymek
0.0
2.5
MPMP/4050.241
3833Józef Nowik
Jerzy Bejma
0.5
2.5
MAMA/28250.111
3962Halina Święch
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MPMP/4049.841
4029Andrzej Reda
Mariusz Mączewski
1.0
1.5
MAMA/28249.71
4147Tadeusz Biernat
Hanna Leskiewicz
12.0
3.0
MPMP/4049.44
4252Barbara Batkiewicz
Wojciech Ogonowski
9.0
1.5
MPMP/4049.43
4376Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/5149.32
4440Dominik Głowacki
Piotr Marudziński
2.0
5.0
WMMA/8849.29
452Magdalena Kazimierczak
Przemysław Kacprzak
2.0
4.0
KPKP/35549.27
4624Grażyna Ożóg
Ilona Ziółkowska
0.0
1.0
MAMA/28249.14
4770Edward Piwowar
Ryszard Piwowar
1.0
1.0
MPMP/4548.61
4853Jan Truniarz
Jerzy Jasiński
1.5
1.5
MPMP/4048.55
4913Skarbimir Kozar
Ryszard Boberski
5.0
3.0
LBLB/12748.50
5051Józef Barczyk
Robert Podsiadły
7.0
4.0
MPMP/4048.33
5163Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.5
5.0
MPMP/4047.81
524Andrzej Sekuła
Włodzimierz Żurawicz
7.0
3.0
KPKP/35547.68
5348Stanisław Miłkowski
Zbigniew Sagan
2.0
9.0
MPMP/4047.63
545Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.0
2.0
KPKP/35547.48
558Mirosław Zacharewicz
Wiesław Skowron
4.0
4.0
LBLB/12747.29
5667Aleksandra Wołowiec
Janina Smolarek
0.0
0.0
MPMP/4546.88
5742Bogdan Jaskulski
Jerzy Cichowski
4.0
1.5
MAMA/8846.81
5874Wiesława Rusek
Izabella Klar
0.5
2.5
PKPK/5146.49
5955Ryszard Cieślik
Zdzisław Burda
3.0
1.5
MPMP/4046.10
6038Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
MAMA/8845.34
6166Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
1.0
1.0
MPMP/4545.19
6275Marek Naprawa
Jacek Gąsiorek
0.0
2.5

PK
PK/5144.00
6316Stanisław Stachowicz
Zygmunt Tolak
0.0
0.0
MA/28243.74
6427Zbigniew Kozerski
Zdzisław Pietruszewski
0.5
0.5
MAMA/28243.13
6581Marek Rusek
Józef Turecki
3.0
4.0
PKPK/5142.89
6645Zdzisław Sarliński
Tomasz Glinka
0.0
0.0
MPMP/4042.60
676Bogdan Bródka
Adam Szmidt
4.0
0.0
KP
 
KP/35542.40
6812Waldemar Prażanowski
Hubert Nehring
0.5
1.5
LBLB/12742.18
6917Andrzej Kamiński
Grzegorz Kuczewski
0.0
0.0
MA/28241.28
7071Robert Wasyliw
Jan Jagielski
0.0
0.0
MPMP/450.4240.25
7119Jacek Musiał
Mieczysław Hauswirt
3.0
0.0
MA
MA/28240.20
729Andrzej Niziałek
Ryszard Góralski
2.5
2.5
LBLB/12740.10
7339Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8839.24
7461Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MPMP/4038.51
7565Stanisław Wrona
Stanisław Drużkowski
0.0
0.0
MPMP/450.4237.31
7656Jacek Jurczyński
Zbigniew Gruszecki
2.5
4.0
MPMP/4036.07
7721Anna Zalewska
Paweł Olech
0.0
0.0
MAMA/28233.97

Statystyka ośrodków...