Turniej na maksy

Środa, 14 listopada 2018

Wyniki z 8 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/247
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
2151John Catlow
Krzysztof Galubiński
2.5
2.0
WPWP/24764.6121
4152Witold Szczepaniak
Stanisław Zakrzewski
5.0
17.0
WPWP/24764.3120
7136Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
1.5
1.5
WPWP/24762.0318
14164Marek Klatkiewicz
Jan Weber
5.0
5.0
WPWP/24759.1015
16160Grzegorz Proniewicz
Piotr Stanikowski
3.0
3.0
WPWP/24758.7114
18141Jan Borychowski
Edward Niewierowski
13.0
11.0
WPWP/24758.5413
31149Krzysztof Jordan
Włodzimierz Kwiatkowski
2.0
12.0
WPWP/24756.506
48133Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
2.0
WPWP/24754.374
53132Zbigniew Borejsza-Wysocki
Witold Beger
2.0
3.0
WPWP/24753.933
60144Marek Juszczak
Janusz Suszczyński
5.0
4.0
WPWP/24752.963
62135Paweł Biś
Zenon Wierzbicki
1.5
5.0
WPWP/24752.602
67146Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
2.0
2.0
WPWP/24752.152
74155Paweł Fiebig
Jerzy Wilczek
2.5
3.0
WPWP/24751.051
76150Jacek Wędrychowicz
Karol Mońko
12.0
4.0
WPWP/24750.971
80156Roman Wojciechowski
Adam Meller
1.0
5.0
WPWP/24750.641
87157Arkadiusz Pohl
Stefan Gronowski
1.0
0.5
WPWP/24750.04
88137Hieronim Nowacki
Małgorzata Zielonacka
5.0
2.5
WPWP/24750.02
93131Tomasz Kuchta
Jadwiga Nowak
0.0
11.0
NZ
WP
WP/24749.47
98138Marek Janik
Adam Talarczyk
5.0
0.0
WP
NZ
WP/24749.27
101147Krzysztof Buzała
Krzysztof Staśkiewicz
4.0
2.5
WPWP/24748.89
105145Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
5.0
2.5
WPWP/24748.65
109140Zygfryd Banecki
Tadeusz Lejwoda
4.0
3.0
WPWP/24747.36
115163Marek Jefremienko
Maciej Mizerka
0.0
3.0
MA
WP
WP/24746.42
122134Mirosława Miętkiewska
Małgorzata Augustyn
2.5
2.5
WPWP/24745.09
132143Janusz Borowski
Sławomir Tomaszewski
3.0
2.0
WPWP/24743.89
137161Andrzej Plewiński
Tadeusz Dziadykiewicz
0.0
1.5
WPWP/24743.34
140154Małgorzata Węglewska
Janusz Kopras
1.5
4.0
WPWP/24742.91
141139Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
0.5
0.0
WP
NZ
WP/24742.38
146153Eugeniusz Kubiak
Ligia Banaszak
1.0
0.5
WPWP/24741.97
151142Zdzisław Stryła
Hanna Utecht
1.0
1.0
WPWP/24740.54
153148Lidia Suszczyńska
Barbara Speth
0.0
1.5
WPWP/24740.27
157158Hanna Derdowska-Zimpel
Nina Halicka
1.0
0.0
WP
NZ
WP/24738.86
159159Mariusz Winkler
Grażyna Winkler
1.0
0.0
WPWP/24737.63

Statystyka ośrodków...