Turniej na maksy

Środa, 14 listopada 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 80: K. Gałka - B. Wardzała, 14.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
464: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 1EW 2 SS D9= 11028.58
464: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 2EW 4 HW D9+3 51071.70
464: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 3EW 2 SS H4= 11038.16
484: A. Dudzik - M. Kliś, 16.0, MP 10NS 3 HE CK-2 20095.51
484: A. Dudzik - M. Kliś, 16.0, MP 11NS 4 HE C3+2 48010.90
484: A. Dudzik - M. Kliś, 16.0, MP 12NS 4 SN C9-1 10030.13
565: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 3.5, MP 4EW 2 HW D3+1 14051.30
565: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 3.5, MP 5EW 4 SE HJ+1 45091.54
565: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 3.5, MP 6EW 3 NTE HJ+3 69090.90
563: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 13EW 5 DxN HA-2 50083.97
563: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 14EW 037.18
563: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 15EW 3 CW C6= 11085.70
592: G. Gawron - J. Kowal, 24.0, MP 19NS 4 DW HA+1 15016.46
592: G. Gawron - J. Kowal, 24.0, MP 20NS 3 NTE H2= 60032.91
592: G. Gawron - J. Kowal, 24.0, MP 21NS 4 SW DQ+1 4503.21
777: W. Gąssowski - Z. Przeginiak, 16.0, MP 16EW 3 NTN S8+3 49025.00
777: W. Gąssowski - Z. Przeginiak, 16.0, MP 17EW 2 SE C5= 11027.57
777: W. Gąssowski - Z. Przeginiak, 16.0, MP 18EW 3 DN CQ+1 13015.60
891: M. Sady - M. Kiepura, 17.0, MP 22NS 3 NTxS DQ-3 5001.27
891: M. Sady - M. Kiepura, 17.0, MP 23NS 4 SxS CT-1 2003.21
891: M. Sady - M. Kiepura, 17.0, MP 24NS 2 DN DQ+1 11055.77
1087: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP 7NS 6 HS CA-1 1001.90
1087: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP 8NS 3 SE S6= 14034.18
1087: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP 9NS 3 NTW D3+2 66054.43
1370: J. Buksa - J. Herman, 18.0, MP 25EW 3 CN SA-1 5066.66
1370: J. Buksa - J. Herman, 18.0, MP 26EW 2 SE S6= 11053.89
1370: J. Buksa - J. Herman, 18.0, MP 27EW 3 HE ST-2 10029.75
 +/-
 WYNIK42.13
 MIEJSCE144