Turniej na maksy

Środa, 14 listopada 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 79: M. Jaworski - J. Michałek, 34.0, MP/SL, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
161: S. Urbanowski - M. Lankosz, 16.0, MP 1EW 3 NTE SQ-4 2003.91
161: S. Urbanowski - M. Lankosz, 16.0, MP 2EW 6 SE D7+1 101091.43
161: S. Urbanowski - M. Lankosz, 16.0, MP 3EW 3 SN H7-1 5075.65
173: J. Natorski - J. Duda, 9.0, MP 16NS 3 NTS S8+3 49075.00
173: J. Natorski - J. Duda, 9.0, MP 17NS 2 SE C6+1 14060.25
173: J. Natorski - J. Duda, 9.0, MP 18NS 3 CS HK+1 13084.40
164: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 19NS 4 SE HK-1 10072.15
164: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 20NS 3 HE H2= 14051.27
164: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 21NS 4 HW DQ= 42023.72
186: A. Lubojemski - A. Jezioro, 34.0, MP 22NS 3 NTS DQ-2 10022.15
186: A. Lubojemski - A. Jezioro, 34.0, MP 23NS 3 SS CT= 14057.05
186: A. Lubojemski - A. Jezioro, 34.0, MP 24NS 2 DS C3+1 11055.77
262: R. Calik - W. Skoś, 6.0, MP 4EW 3 NTW C5= 60070.12
262: R. Calik - W. Skoś, 6.0, MP 5EW 3 NTW C7+2 46096.74
262: R. Calik - W. Skoś, 6.0, MP 6EW 3 NTW CT+2 66070.77
266: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 10EW 3 CS HT= 11051.92
266: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 11EW 4 HE C4+2 48089.10
266: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 12EW 4 SN C9-1 10069.87
285: Z. Burda - J. Barczyk, 8.5, MP 13NS 4 SxS H7-1 20037.82
285: Z. Burda - J. Barczyk, 8.5, MP 14NS 2 SS H2-1 5040.39
285: Z. Burda - J. Barczyk, 8.5, MP 15NS 3 CE DK-1 5042.86
264: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 25NS 3 DN D5-3 1504.49
264: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 26NS 2 SE C2-1 10082.46
264: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 27NS 3 HE DT-1 5050.00
474: W. Klapper - G. Superson, 33.0, SL/MP 7EW 5 HS S8= 65051.27
474: W. Klapper - G. Superson, 33.0, SL/MP 8EW 4 SE C5= 42092.41
474: W. Klapper - G. Superson, 33.0, SL/MP 9EW 3 NTW D3+4 72085.44
 +/-
 WYNIK59.57
 MIEJSCE11