Turniej na maksy

Środa, 14 listopada 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 77: W. Gąssowski - Z. Przeginiak, 16.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
166: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 25EW 2 DN C5+1 11052.56
166: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 26EW 3 NTxN SK-1 20090.25
166: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 27EW 2 HE SQ-1 5050.00
471: J. Skuciński - J. Pasich, 12.0, MP 19EW 4 HxS D7-2 30094.30
471: J. Skuciński - J. Pasich, 12.0, MP 20EW 3 NTW C3-1 10028.48
471: J. Skuciński - J. Pasich, 12.0, MP 21EW 3 NTW DQ= 40054.49
492: G. Gawron - J. Kowal, 24.0, MP 22NS 2 HxW SJ-2 50098.10
492: G. Gawron - J. Kowal, 24.0, MP 23NS 4 SN CK= 62087.81
492: G. Gawron - J. Kowal, 24.0, MP 24NS 2 SS D3= 11055.77
780: K. Gałka - B. Wardzała, 14.0, MP 16NS 3 NTN S8+3 49075.00
780: K. Gałka - B. Wardzała, 14.0, MP 17NS 2 SE C5= 11072.43
780: K. Gałka - B. Wardzała, 14.0, MP 18NS 3 DN CQ+1 13084.40
1075: A. Lenda - P. Skałacki, 11.0, MP 10NS 3 CS H5+1 13080.12
1075: A. Lenda - P. Skałacki, 11.0, MP 11NS 4 HE SA+1 45054.49
1075: A. Lenda - P. Skałacki, 11.0, MP 12NS 4 NTS DA= 63086.53
1273: J. Natorski - J. Duda, 9.0, MP 7EW 5 HS S8= 65051.27
1273: J. Natorski - J. Duda, 9.0, MP 8EW 4 SE S6-1 5031.65
1273: J. Natorski - J. Duda, 9.0, MP 9EW 3 NTW D5+3 69062.03
1281: P. Dziedzic - T. Bisping, 7.5, MP 13NS 6 DN HA-2 20037.82
1281: P. Dziedzic - T. Bisping, 7.5, MP 14NS 2 HE DJ-1 5073.71
1281: P. Dziedzic - T. Bisping, 7.5, MP 15NS 1 SS DA+2 14088.30
1694: W. Rybka - M. Kowalski, 8.0, MP 1NS 3 SS HK-1 5026.63
1694: W. Rybka - M. Kowalski, 8.0, MP 2NS 4 HW CA+1 45072.36
1694: W. Rybka - M. Kowalski, 8.0, MP 3NS 1 CS S8+1 9038.82
1693: A. Korzybski - S. Skocz, 4.0, MP 4NS 2 SW D3+1 14048.70
1693: A. Korzybski - S. Skocz, 4.0, MP 5NS 3 CE C3+2 15042.21
1693: A. Korzybski - S. Skocz, 4.0, MP 6NS 3 NTW CT+1 63066.23
 +/-
 WYNIK63.13
 MIEJSCE5