Turniej na maksy

Środa, 14 listopada 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 76: M. Kędzierski - K. Ciborowski, 14.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
573: J. Natorski - J. Duda, 9.0, MP 22EW 2 HW H2-2 20013.29
573: J. Natorski - J. Duda, 9.0, MP 23EW 3 SS CT-1 10075.64
573: J. Natorski - J. Duda, 9.0, MP 24EW 2 DS C2+1 11044.23
690: J. Jasiński - J. Surdej, 1.5, MP 19EW 3 SE HK+1 17089.87
690: J. Jasiński - J. Surdej, 1.5, MP 20EW 3 NTW C2= 60067.09
690: J. Jasiński - J. Surdej, 1.5, MP 21EW 3 NTW DQ= 40054.49
692: G. Gawron - J. Kowal, 24.0, MP 25NS 2 SS CT+1 14062.82
692: G. Gawron - J. Kowal, 24.0, MP 26NS 3 DS CK-3 3004.56
692: G. Gawron - J. Kowal, 24.0, MP 27NS 3 HE DT-1 5050.00
870: J. Buksa - J. Herman, 18.0, MP 13EW 5 DxN HA-1 20062.18
870: J. Buksa - J. Herman, 18.0, MP 14EW 2 NTS H4-3 15096.15
870: J. Buksa - J. Herman, 18.0, MP 15EW 2 SS D2-1 10077.26
1282: M. Szwarc - W. Sawa, 6.5, MP 10NS 5 CS HT-1 1009.62
1282: M. Szwarc - W. Sawa, 6.5, MP 11NS 4 HW S4+1 45054.49
1282: M. Szwarc - W. Sawa, 6.5, MP 12NS 4 SN D6-1 10030.13
1269: B. Lesiecka - A. Jurkiewicz, 12.0, MP 16EW 3 NTS S9+2 46056.41
1269: B. Lesiecka - A. Jurkiewicz, 12.0, MP 17EW 4 SE HA= 42084.61
1269: B. Lesiecka - A. Jurkiewicz, 12.0, MP 18EW 3 SxE CJ-3 5000.67
1667: P. Radzikowski - G. Latała, 12.0, MP 7EW 6 HS DA-1 10098.10
1667: P. Radzikowski - G. Latała, 12.0, MP 8EW 4 SW HJ-1 5031.65
1667: P. Radzikowski - G. Latała, 12.0, MP 9EW 3 NTW D2+3 69062.03
1792: G. Gawron - J. Kowal, 24.0, MP 1NS 3 SxS HK-1 1009.75
1792: G. Gawron - J. Kowal, 24.0, MP 2NS 4 HW DT+2 48050.66
1792: G. Gawron - J. Kowal, 24.0, MP 3NS 3 SN H7-1 5024.35
1794: W. Rybka - M. Kowalski, 8.0, MP 4NS 3 NTW C3= 60029.88
1794: W. Rybka - M. Kowalski, 8.0, MP 5NS 3 NTW HJ-2 10086.35
1794: W. Rybka - M. Kowalski, 8.0, MP 6NS 3 NTE H2+1 63066.23
 +/-
 WYNIK51.57
 MIEJSCE71