Turniej na maksy

Środa, 14 listopada 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 7: K. Buchalski - J. Rudziński, 3.0, KP, KP/353

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
111: A. Rywocki - W. Kurowski, 5.0, KP 11NS 4 HW SJ+1 45054.49
111: A. Rywocki - W. Kurowski, 5.0, KP 12NS 4 SN C10= 62071.79
24: J. Adamski - A. Leśniewska, 7.0, KP 15NS 2 NTW S5-1 5042.86
24: J. Adamski - A. Leśniewska, 7.0, KP 16NS 3 NTS S4+3 49075.00
31: Z. Nowakowski - A. Sędłak, 4.5, KP 5NS 3 NTW HJ-3 15098.69
31: Z. Nowakowski - A. Sędłak, 4.5, KP 6NS 3 NTW C10+1 63066.23
45: P. Tęgowski - M. Marciniak, 0.0, KP 9EW 3 NTW D3+4 72085.44
45: P. Tęgowski - M. Marciniak, 0.0, KP 10EW 3 CS H10= 11051.92
510: G. Milewski - D. Iwanus, 2.5, WM/KP 21EW 6 HW DQ-3 1505.14
510: G. Milewski - D. Iwanus, 2.5, WM/KP 22EW 3 NTS DQ-3 15094.30
69: S. Szczepańska - W. Świdziński, 3.5, KP 13NS 5 DN C6-1 10059.61
69: S. Szczepańska - W. Świdziński, 3.5, KP 14NS PASS = 062.82
714: P. Iwanus - M. Piotrowski, 10.0, KP 19EW 4 S xxE HK-2 10000.00
714: P. Iwanus - M. Piotrowski, 10.0, KP 20EW 3 NTE H2-1 10028.48
82: M. Lipka - L. Lipka, 9.0, KP 23EW 3 S xS C10= 7306.42
82: M. Lipka - L. Lipka, 9.0, KP 24EW 2 SN DQ+1 14014.11
913: J. Marchlewicz - Z. Sowiński, 0.5, KP 17EW 4 SE H3= 42084.61
913: J. Marchlewicz - Z. Sowiński, 0.5, KP 18EW 3 CS HK= 11033.12
103: A. Ciółkowski - A. Michalski, 0.0, KP 3EW 1 CS DA+1 9061.18
103: A. Ciółkowski - A. Michalski, 0.0, KP 4EW 1 DE H5+3 13046.11
116: Z. Leśniewski - M. Piotrowski, 1.5, KP 25EW 2 DN CA-2 10082.69
116: Z. Leśniewski - M. Piotrowski, 1.5, KP 26EW 2 SE DK= 11053.89
128: P. Jankiewicz - W. Tęgowski, 0.0, KP 1NS 2 SS HJ= 11071.42
128: P. Jankiewicz - W. Tęgowski, 0.0, KP 2NS 4 SE H8-1 5092.08
1312: A. Wojnowski - A. Milewski, 5.5, KP 7NS 4 HS S8+1 65048.73
1312: A. Wojnowski - A. Milewski, 5.5, KP 8NS 2 SE HK+1 14034.18
 +/-
 WYNIK54.82
 MIEJSCE42