Turniej na maksy

Środa, 14 listopada 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 163: M. Jefremienko - M. Mizerka, 3.0, MA/WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1160: G. Proniewicz - P. Stanikowski, 6.0, WP 15EW 3 HE DK-2 10041.56
1160: G. Proniewicz - P. Stanikowski, 6.0, WP 16EW 3 NTS H3+3 49025.00
2164: M. Klatkiewicz - J. Weber, 10.0, WP 9EW 1 NTW D3+4 2108.23
2164: M. Klatkiewicz - J. Weber, 10.0, WP 10EW 3 CS H10+1 13019.88
3152: W. Szczepaniak - S. Zakrzewski, 22.0, WP 13NS 5 D xN HA-2 50016.03
3152: W. Szczepaniak - S. Zakrzewski, 22.0, WP 14NS 2 NTS H2-1 5040.39
4150: J. Wędrychowicz - K. Mońko, 16.0, WP 11NS 4 HW SJ+1 45054.49
4150: J. Wędrychowicz - K. Mońko, 16.0, WP 12NS 4 SN D5-1 10030.13
5156: R. Wojciechowski - A. Meller, 6.0, WP 19EW 3 SE HK= 14067.09
5156: R. Wojciechowski - A. Meller, 6.0, WP 20EW 2 NTW H6= 12044.94
6158: H. Derdowska-Zimpel - N. Halicka, 1.0, WP/NZ 23EW 3 SS C10= 14042.95
6158: H. Derdowska-Zimpel - N. Halicka, 1.0, WP/NZ 24EW 2 DS C3= 9075.64
7149: K. Jordan - W. Kwiatkowski, 14.0, WP 17EW 2 SE HA+2 17054.49
7149: K. Jordan - W. Kwiatkowski, 14.0, WP 18EW 3 DN CQ= 11033.12
8153: E. Kubiak - L. Banaszak, 1.5, WP 3NS 2 SN H2= 11061.84
8153: E. Kubiak - L. Banaszak, 1.5, WP 4NS 6 NTW C3-5 50099.98
10161: A. Plewiński - T. Dziadykiewicz, 1.5, WP 25NS 4 SS S5-1 5033.34
10161: A. Plewiński - T. Dziadykiewicz, 1.5, WP 26NS 1 NTN SK+1 12092.19
11146: M. Zimpel - P. Czarnecki, 4.0, WP 21EW 3 NTW DQ= 40054.49
11146: M. Zimpel - P. Czarnecki, 4.0, WP 22EW 2 NTS D9= 12025.32
12159: M. Winkler - G. Winkler, 1.0, WP 5EW 3 CW HJ+2 15057.79
12159: M. Winkler - G. Winkler, 1.0, WP 6EW 3 NTE D2+3 69090.90
13151: J. Catlow - K. Galubiński, 4.5, WP 1NS 2 NTS C2-1 5026.63
13151: J. Catlow - K. Galubiński, 4.5, WP 2NS 3 NTW C8+4 52017.78
 +/-
 WYNIK46.42
 MIEJSCE115