Turniej na maksy

Środa, 14 listopada 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 129: M. Sipowicz - J. Rusin, 10.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1126: R. Kwiatkowski - L. Godek, 4.0, PK/- 21EW 6 H xW C5-3 5000.01
1126: R. Kwiatkowski - L. Godek, 4.0, PK/- 22EW 2 NTS S2-1 5053.80
2109: T. Szemraj - J. Kadula, 17.0, PK 15NS 3 CE DA= 11014.30
2109: T. Szemraj - J. Kadula, 17.0, PK 16NS 3 NTS D9+1 43028.85
3123: J. Zawada - J. Znamirowski, 22.0, PK 19NS 4 SE HK-1 10072.15
3123: J. Zawada - J. Znamirowski, 22.0, PK 20NS 2 SE D9+1 14051.27
4117: B. Kruczek - Z. Baryła, 15.0, PK 17EW 4 CN HQ-1 5024.36
4117: B. Kruczek - Z. Baryła, 15.0, PK 18EW 3 SN HA-1 10069.47
5124: L. Garbacik - B. Nidecki, 10.0, PK 11EW 4 HE SA+1 45045.51
5124: L. Garbacik - B. Nidecki, 10.0, PK 12EW 4 SN C6= 62028.21
6130: L. Weryńska-Leja - S. Sadło, 6.0, PK 3NS 3 HW SJ-2 20095.37
6130: L. Weryńska-Leja - S. Sadło, 6.0, PK 4NS 3 NTW S4+1 63012.35
7107: T. Bajorek - T. Ukraiński, 21.0, PK 13EW 5 D xN HA-1 20062.18
7107: T. Bajorek - T. Ukraiński, 21.0, PK 14EW 2 DN C7= 9018.59
8125: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 1NS 3 SS HK-1 5026.63
8125: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 2NS 3 NTE D5+3 49038.82
9127: M. Pietraszek - A. Żarnowski, 30.0, PK 5NS 6 DE CA= 9200.02
9127: M. Pietraszek - A. Żarnowski, 30.0, PK 6NS 3 NTE H5+2 66029.23
10119: A. Kulasa - G. Rusinek, 5.0, PK 23EW 4 SS C10-1 10075.64
10119: A. Kulasa - G. Rusinek, 5.0, PK 24EW 5 D xS S4-2 30099.99
11116: H. Łazarska - J. Żulińska, 5.5, PK 25NS 3 SS D9-1 5033.34
11116: H. Łazarska - J. Żulińska, 5.5, PK 26NS 2 SE DK-1 10082.46
12113: H. Furman - T. Przybyło, 18.0, PK 29EW 3 DW CA+1 13026.99
12113: H. Furman - T. Przybyło, 18.0, PK 30EW 4 HE HK+2 48052.30
13122: W. Chodziński - L. Jarosz, 11.0, PK 27NS 3 HE D10-1 5050.00
13122: W. Chodziński - L. Jarosz, 11.0, PK 28NS 2 HN S9+2 17061.51
14118: R. Opaliński - M. Cyrkiel, 30.0, PK 9EW 3 NTW H7+2 66045.57
14118: R. Opaliński - M. Cyrkiel, 30.0, PK 10EW 3 CS H10= 11051.92
15115: B. Surowiec - L. Chmiel, 10.0, PK 7EW 4 HN D4+1 65051.27
15115: B. Surowiec - L. Chmiel, 10.0, PK 8EW 2 SW HJ+1 14065.82
 +/-
 WYNIK45.60
 MIEJSCE118