Turniej na maksy

Środa, 14 listopada 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 125: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1122: W. Chodziński - L. Jarosz, 11.0, PK 17EW 3 NTW C4-3 1500.01
1122: W. Chodziński - L. Jarosz, 11.0, PK 18EW 4 DN SA= 13015.60
2108: S. Cisek - J. Porada, 10.0, PK 19EW 4 SE HK-1 10027.85
2108: S. Cisek - J. Porada, 10.0, PK 20EW 3 NTW S2-1 10028.48
3128: T. Magryś - E. Strzyż, 6.5, PK 21EW 6 HW C5-3 1505.14
3128: T. Magryś - E. Strzyż, 6.5, PK 22EW 1 NTS DQ= 9037.97
4110: J. Rybarski - T. Jędrzejek, 6.5, PK 23EW 3 SS C10= 14042.95
4110: J. Rybarski - T. Jędrzejek, 6.5, PK 24EW 3 HN SK= 14014.11
5118: R. Opaliński - M. Cyrkiel, 30.0, PK 25EW 2 NTN SA= 12043.59
5118: R. Opaliński - M. Cyrkiel, 30.0, PK 26EW 2 SE S6-1 10017.54
6121: M. Górecki - J. Puchała, 10.0, PK 27EW 3 DS H5+1 13010.62
6121: M. Górecki - J. Puchała, 10.0, PK 28EW 3 NTS D10= 60026.99
7119: A. Kulasa - G. Rusinek, 5.0, PK 29EW 3 DW CA+1 13026.99
7119: A. Kulasa - G. Rusinek, 5.0, PK 30EW 4 HW S9+2 48052.30
8129: M. Sipowicz - J. Rusin, 10.0, PK 1EW 3 SS HK-1 5073.37
8129: M. Sipowicz - J. Rusin, 10.0, PK 2EW 3 NTE D5+3 49061.18
9116: H. Łazarska - J. Żulińska, 5.5, PK 3EW 1 SN DJ+1 11038.16
9116: H. Łazarska - J. Żulińska, 5.5, PK 4EW 3 NTW S6= 60070.12
10120: S. Drobot - W. Kaszuba, 12.0, PK 5EW 3 NTW H10-2 10013.65
10120: S. Drobot - W. Kaszuba, 12.0, PK 6EW 6 NTE CA-2 2000.02
11109: T. Szemraj - J. Kadula, 17.0, PK 7EW 4 HS DA+1 65051.27
11109: T. Szemraj - J. Kadula, 17.0, PK 8EW 4 C xS CJ-2 30081.65
12114: M. Kozaczyński - S. Zych, 12.0, PK 9EW 3 NTE D5= 60012.03
12114: M. Kozaczyński - S. Zych, 12.0, PK 10EW 4 NTN HA-3 30098.71
13111: W. Paszko - R. Przybyło, 14.0, PK 11EW 4 HW S7+1 45045.51
13111: W. Paszko - R. Przybyło, 14.0, PK 12EW 4 SN C10= 62028.21
14112: W. Chmiel - J. Jarząbek, 10.0, PK 13EW 4 CN HA-1 10040.39
14112: W. Chmiel - J. Jarząbek, 10.0, PK 14EW 2 SS H4-2 10083.97
15124: L. Garbacik - B. Nidecki, 10.0, PK 15EW 1 SS C2= 8047.40
15124: L. Garbacik - B. Nidecki, 10.0, PK 16EW 3 NTS C6+1 43071.15
 +/-
 WYNIK38.90
 MIEJSCE156