Turniej na maksy

Środa, 14 listopada 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 124: L. Garbacik - B. Nidecki, 10.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1127: M. Pietraszek - A. Żarnowski, 30.0, PK 19NS 4 SE HK-1 10072.15
1127: M. Pietraszek - A. Żarnowski, 30.0, PK 20NS 3 NTW H8-1 10071.52
2112: W. Chmiel - J. Jarząbek, 10.0, PK 7EW 4 HS DA+1 65051.27
2112: W. Chmiel - J. Jarząbek, 10.0, PK 8EW 4 SE C6= 42092.41
3122: W. Chodziński - L. Jarosz, 11.0, PK 9NS 3 NTW D3+2 66054.43
3122: W. Chodziński - L. Jarosz, 11.0, PK 10NS 1 HE CA= 8017.31
4113: H. Furman - T. Przybyło, 18.0, PK 13EW 4 S xS H7-1 20062.18
4113: H. Furman - T. Przybyło, 18.0, PK 14EW PASSN = 037.18
5129: M. Sipowicz - J. Rusin, 10.0, PK 11NS 4 HE SA+1 45054.49
5129: M. Sipowicz - J. Rusin, 10.0, PK 12NS 4 SN C6= 62071.79
6114: M. Kozaczyński - S. Zych, 12.0, PK 23EW 4 SN CK= 62012.19
6114: M. Kozaczyński - S. Zych, 12.0, PK 24EW 1 NTE D6-1 5085.25
7115: B. Surowiec - L. Chmiel, 10.0, PK 21EW 4 HW C5= 42076.28
7115: B. Surowiec - L. Chmiel, 10.0, PK 22EW 3 NTS DQ-2 10077.85
8126: R. Kwiatkowski - L. Godek, 4.0, PK/- 5EW 3 NTW C7+2 46096.74
8126: R. Kwiatkowski - L. Godek, 4.0, PK/- 6EW 3 NTE H6+2 66070.77
9128: T. Magryś - E. Strzyż, 6.5, PK 29NS 3 DW CK+1 13073.01
9128: T. Magryś - E. Strzyż, 6.5, PK 30NS 4 HW S9+2 48047.70
10123: J. Zawada - J. Znamirowski, 22.0, PK 3NS 3 S xN DJ-1 1009.23
10123: J. Zawada - J. Znamirowski, 22.0, PK 4NS 3 NTW H7+1 63012.35
11117: B. Kruczek - Z. Baryła, 15.0, PK 1EW 1 NTE SQ= 9083.76
11117: B. Kruczek - Z. Baryła, 15.0, PK 2EW 4 SE D7+2 48049.34
12119: A. Kulasa - G. Rusinek, 5.0, PK 25EW 3 NTN S7-3 15095.51
12119: A. Kulasa - G. Rusinek, 5.0, PK 26EW 2 SE H6+1 14077.91
13130: L. Weryńska-Leja - S. Sadło, 6.0, PK 17NS 3 NTW C3= 40029.49
13130: L. Weryńska-Leja - S. Sadło, 6.0, PK 18NS 3 CN HK+1 13084.40
14107: T. Bajorek - T. Ukraiński, 21.0, PK 27EW 2 CE C5+1 11074.75
14107: T. Bajorek - T. Ukraiński, 21.0, PK 28EW 4 HS S8= 62015.48
15125: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 15NS 1 SS C2= 8052.60
15125: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 16NS 3 NTS C6+1 43028.85
 +/-
 WYNIK57.94
 MIEJSCE21