Turniej na maksy

Środa, 14 listopada 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 122: W. Chodziński - L. Jarosz, 11.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1125: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 17NS 3 NTW C4-3 15099.99
1125: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 18NS 4 DN SA= 13084.40
2127: M. Pietraszek - A. Żarnowski, 30.0, PK 21NS 3 NTW DQ+1 43010.26
2127: M. Pietraszek - A. Żarnowski, 30.0, PK 22NS 3 NTS DQ-2 10022.15
3124: L. Garbacik - B. Nidecki, 10.0, PK 9EW 3 NTW D3+2 66045.57
3124: L. Garbacik - B. Nidecki, 10.0, PK 10EW 1 HE CA= 8082.69
4108: S. Cisek - J. Porada, 10.0, PK 11NS 4 HW S4+1 45054.49
4108: S. Cisek - J. Porada, 10.0, PK 12NS 4 SN D6-1 10030.13
5113: H. Furman - T. Przybyło, 18.0, PK 15EW 1 SS D5= 8047.40
5113: H. Furman - T. Przybyło, 18.0, PK 16EW 3 NTS S4+3 49025.00
6116: H. Łazarska - J. Żulińska, 5.5, PK 13NS 6 D xN HA-3 8004.49
6116: H. Łazarska - J. Żulińska, 5.5, PK 14NS 2 NTN C7-2 10016.03
7111: W. Paszko - R. Przybyło, 14.0, PK 25EW 3 CN C4-1 5066.66
7111: W. Paszko - R. Przybyło, 14.0, PK 26EW 3 SE S6-2 2005.21
8115: B. Surowiec - L. Chmiel, 10.0, PK 23EW 3 NTE C3-4 40016.67
8115: B. Surowiec - L. Chmiel, 10.0, PK 24EW 2 HN SA= 11044.23
9126: R. Kwiatkowski - L. Godek, 4.0, PK/- 7EW 4 HS D5+1 65051.27
9126: R. Kwiatkowski - L. Godek, 4.0, PK/- 8EW 2 SE S6+2 17077.85
10110: J. Rybarski - T. Jędrzejek, 6.5, PK 1NS 2 SS C4= 11071.42
10110: J. Rybarski - T. Jędrzejek, 6.5, PK 2NS 6 NTE SJ-1 5092.08
11123: J. Zawada - J. Znamirowski, 22.0, PK 5NS 3 NTW HJ-2 10086.35
11123: J. Zawada - J. Znamirowski, 22.0, PK 6NS 3 NTE HJ+1 63066.23
12117: B. Kruczek - Z. Baryła, 15.0, PK 3EW 4 CS DK-1 5075.65
12117: B. Kruczek - Z. Baryła, 15.0, PK 4EW 1 SW D3+3 17059.74
13129: M. Sipowicz - J. Rusin, 10.0, PK 27EW 3 HE D10-1 5050.00
13129: M. Sipowicz - J. Rusin, 10.0, PK 28EW 2 HN S9+2 17038.49
14130: L. Weryńska-Leja - S. Sadło, 6.0, PK 19NS 5 DW C10-1 10072.15
14130: L. Weryńska-Leja - S. Sadło, 6.0, PK 20NS 3 NTW H8= 60032.91
15107: T. Bajorek - T. Ukraiński, 21.0, PK 29EW 5 D xW CA-1 2001.67
15107: T. Bajorek - T. Ukraiński, 21.0, PK 30EW 4 HW S9+2 48052.30
 +/-
 WYNIK49.45
 MIEJSCE95