Turniej na maksy

Środa, 14 listopada 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 119: A. Kulasa - G. Rusinek, 5.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1120: S. Drobot - W. Kaszuba, 12.0, PK 13NS 4 S xS H3-1 20037.82
1120: S. Drobot - W. Kaszuba, 12.0, PK 14NS 2 SS D5-1 5040.39
2123: J. Zawada - J. Znamirowski, 22.0, PK 17NS 4 SW DQ-1 5084.61
2123: J. Zawada - J. Znamirowski, 22.0, PK 18NS 2 S xN DJ-2 5001.31
3117: B. Kruczek - Z. Baryła, 15.0, PK 15EW 2 HS D5-3 30099.33
3117: B. Kruczek - Z. Baryła, 15.0, PK 16EW 3 NTS H3+2 46056.41
4112: W. Chmiel - J. Jarząbek, 10.0, PK 9EW 3 NTW D6+4 72085.44
4112: W. Chmiel - J. Jarząbek, 10.0, PK 10EW 3 CS H10+1 13019.88
5130: L. Weryńska-Leja - S. Sadło, 6.0, PK 1NS 3 CW S9= 1103.91
5130: L. Weryńska-Leja - S. Sadło, 6.0, PK 2NS 4 HW D6+3 51028.30
6107: T. Bajorek - T. Ukraiński, 21.0, PK 11EW 4 HE H9+1 45045.51
6107: T. Bajorek - T. Ukraiński, 21.0, PK 12EW 4 SN D6-1 10069.87
7125: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 29NS 3 DW CA+1 13073.01
7125: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 30NS 4 HW S9+2 48047.70
8127: M. Pietraszek - A. Żarnowski, 30.0, PK 3NS 3 HE D2-1 10042.77
8127: M. Pietraszek - A. Żarnowski, 30.0, PK 4NS 3 NTW C3-1 10068.83
9121: M. Górecki - J. Puchała, 10.0, PK 21EW 3 NTW DQ= 40054.49
9121: M. Górecki - J. Puchała, 10.0, PK 22EW 3 NTS DQ-2 10077.85
10129: M. Sipowicz - J. Rusin, 10.0, PK 23NS 4 SS C10-1 10024.36
10129: M. Sipowicz - J. Rusin, 10.0, PK 24NS 5 D xS S4-2 3000.01
11113: H. Furman - T. Przybyło, 18.0, PK 27EW 1 NTW H2+2 15098.38
11113: H. Furman - T. Przybyło, 18.0, PK 28EW 4 HN S8= 62015.48
12124: L. Garbacik - B. Nidecki, 10.0, PK 25NS 3 NTN S7-3 1504.49
12124: L. Garbacik - B. Nidecki, 10.0, PK 26NS 2 SE H6+1 14022.09
13110: J. Rybarski - T. Jędrzejek, 6.5, PK 7EW 4 HS S8+1 65051.27
13110: J. Rybarski - T. Jędrzejek, 6.5, PK 8EW 4 SE HK-1 5031.65
14115: B. Surowiec - L. Chmiel, 10.0, PK 5EW 4 SW C7-3 1501.31
14115: B. Surowiec - L. Chmiel, 10.0, PK 6EW 3 NTE HJ+1 63033.77
15126: R. Kwiatkowski - L. Godek, 4.0, PK/- 19EW 4 HS S5-2 10050.00
15126: R. Kwiatkowski - L. Godek, 4.0, PK/- 20EW 3 H xS HQ-6 1700100.00
 +/-
 WYNIK45.67
 MIEJSCE117