Turniej na maksy

Środa, 14 listopada 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 117: B. Kruczek - Z. Baryła, 15.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1118: R. Opaliński - M. Cyrkiel, 30.0, PK 11NS 6 HE SA-1 5098.07
1118: R. Opaliński - M. Cyrkiel, 30.0, PK 12NS 4 SN D6-1 10030.13
2121: M. Górecki - J. Puchała, 10.0, PK 13NS 6 D xN S3-2 50016.03
2121: M. Górecki - J. Puchała, 10.0, PK 14NS 2 SN C4-2 10016.03
3119: A. Kulasa - G. Rusinek, 5.0, PK 15NS 2 HS D5-3 3000.67
3119: A. Kulasa - G. Rusinek, 5.0, PK 16NS 3 NTS H3+2 46043.59
4129: M. Sipowicz - J. Rusin, 10.0, PK 17NS 4 CN HQ-1 5075.64
4129: M. Sipowicz - J. Rusin, 10.0, PK 18NS 3 SN HA-1 10030.53
5116: H. Łazarska - J. Żulińska, 5.5, PK 19NS 3 S xE HK= 7301.27
5116: H. Łazarska - J. Żulińska, 5.5, PK 20NS 3 NTW S2-2 20093.04
6120: S. Drobot - W. Kaszuba, 12.0, PK 21NS 3 NTW DQ+1 43010.26
6120: S. Drobot - W. Kaszuba, 12.0, PK 22NS 3 NTS DQ-2 10022.15
7109: T. Szemraj - J. Kadula, 17.0, PK 23NS 4 D xW SK-1 20076.92
7109: T. Szemraj - J. Kadula, 17.0, PK 24NS 1 NTE D5-1 5014.75
8114: M. Kozaczyński - S. Zych, 12.0, PK 25NS 3 NTN C5-2 10017.31
8114: M. Kozaczyński - S. Zych, 12.0, PK 26NS 2 SE DK= 11046.11
9111: W. Paszko - R. Przybyło, 14.0, PK 27NS 3 HE D4-2 10070.25
9111: W. Paszko - R. Przybyło, 14.0, PK 28NS 3 NTS S4+1 63096.03
10112: W. Chmiel - J. Jarząbek, 10.0, PK 29NS 3 DW CA+3 17029.29
10112: W. Chmiel - J. Jarząbek, 10.0, PK 30NS 4 HE D3+2 48047.70
11124: L. Garbacik - B. Nidecki, 10.0, PK 1NS 1 NTE SQ= 9016.24
11124: L. Garbacik - B. Nidecki, 10.0, PK 2NS 4 SE D7+2 48050.66
12122: W. Chodziński - L. Jarosz, 11.0, PK 3NS 4 CS DK-1 5024.35
12122: W. Chodziński - L. Jarosz, 11.0, PK 4NS 1 SW D3+3 17040.26
13108: S. Cisek - J. Porada, 10.0, PK 5NS 4 SW C7= 42016.89
13108: S. Cisek - J. Porada, 10.0, PK 6NS 3 NTE H5+2 66029.23
14128: T. Magryś - E. Strzyż, 6.5, PK 7NS 4 HN CQ+1 65048.73
14128: T. Magryś - E. Strzyż, 6.5, PK 8NS 4 SE HK-1 5068.35
15110: J. Rybarski - T. Jędrzejek, 6.5, PK 9NS 6 NTE H6-2 20098.73
15110: J. Rybarski - T. Jędrzejek, 6.5, PK 10NS 3 CN HK+1 13080.12
 +/-
 WYNIK43.64
 MIEJSCE134