Turniej na maksy

Środa, 14 listopada 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 115: B. Surowiec - L. Chmiel, 10.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1116: H. Łazarska - J. Żulińska, 5.5, PK 9NS 3 NTW D3+2 66054.43
1116: H. Łazarska - J. Żulińska, 5.5, PK 10NS 3 CS H10+1 13080.12
2120: S. Drobot - W. Kaszuba, 12.0, PK 11NS 4 HE SA+1 45054.49
2120: S. Drobot - W. Kaszuba, 12.0, PK 12NS 4 SS DA= 62071.79
3109: T. Szemraj - J. Kadula, 17.0, PK 13NS 5 S xS H7= 85092.94
3109: T. Szemraj - J. Kadula, 17.0, PK 14NS 2 DN C4-1 5040.39
4114: M. Kozaczyński - S. Zych, 12.0, PK 15NS 2 SS CA= 11072.07
4114: M. Kozaczyński - S. Zych, 12.0, PK 16NS 3 NTN D2+2 46043.59
5111: W. Paszko - R. Przybyło, 14.0, PK 17NS 4 SW DQ-1 5084.61
5111: W. Paszko - R. Przybyło, 14.0, PK 18NS 2 HE CJ-1 5042.86
6112: W. Chmiel - J. Jarząbek, 10.0, PK 19NS 3 HS S5-1 5056.33
6112: W. Chmiel - J. Jarząbek, 10.0, PK 20NS 4 HE D7= 62017.09
7124: L. Garbacik - B. Nidecki, 10.0, PK 21NS 4 HW C5= 42023.72
7124: L. Garbacik - B. Nidecki, 10.0, PK 22NS 3 NTS DQ-2 10022.15
8122: W. Chodziński - L. Jarosz, 11.0, PK 23NS 3 NTE C3-4 40083.33
8122: W. Chodziński - L. Jarosz, 11.0, PK 24NS 2 HN SA= 11055.77
9108: S. Cisek - J. Porada, 10.0, PK 25NS 2 NTE H6-3 30083.33
9108: S. Cisek - J. Porada, 10.0, PK 26NS 2 SE DK+2 17013.65
10128: T. Magryś - E. Strzyż, 6.5, PK 27NS 3 DS D8+1 13089.38
10128: T. Magryś - E. Strzyż, 6.5, PK 28NS 3 NTS S10-2 2003.97
11110: J. Rybarski - T. Jędrzejek, 6.5, PK 29NS 4 DW CK= 13073.01
11110: J. Rybarski - T. Jędrzejek, 6.5, PK 30NS 3 NTW CJ+2 46098.33
12118: R. Opaliński - M. Cyrkiel, 30.0, PK 1NS 2 CW C7+1 1103.91
12118: R. Opaliński - M. Cyrkiel, 30.0, PK 2NS 4 HW CA+1 45072.36
13121: M. Górecki - J. Puchała, 10.0, PK 3NS 1 NTS DA-2 1009.23
13121: M. Górecki - J. Puchała, 10.0, PK 4NS 3 NTW HA= 60029.88
14119: A. Kulasa - G. Rusinek, 5.0, PK 5NS 4 SW C7-3 15098.69
14119: A. Kulasa - G. Rusinek, 5.0, PK 6NS 3 NTE HJ+1 63066.23
15129: M. Sipowicz - J. Rusin, 10.0, PK 7NS 4 HN D4+1 65048.73
15129: M. Sipowicz - J. Rusin, 10.0, PK 8NS 2 SW HJ+1 14034.18
 +/-
 WYNIK54.02
 MIEJSCE52