Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 99: A. Borkowski - B. Drews, 1.0, KP, KP/50

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1110: H. Pientka - Z. Zachwieja, 4.0, KP 1EW 2 C xS S10-2 30096.00
1110: H. Pientka - Z. Zachwieja, 4.0, KP 2EW 4 DS C8-1 10069.69
1110: H. Pientka - Z. Zachwieja, 4.0, KP 3EW 4 SW HK+1 65077.50
2101: A. Sielużycki - B. Zieliński, 7.5, KP 13EW 6 D xN C6-2 500100.00
2101: A. Sielużycki - B. Zieliński, 7.5, KP 14EW 3 S xE HA-3 5000.00
2101: A. Sielużycki - B. Zieliński, 7.5, KP 15EW 3 HE D4-1 5047.24
3103: R. Szafranek - P. Proporowicz, 9.0, KP 22NS 2 NTW D3= 12064.63
3103: R. Szafranek - P. Proporowicz, 9.0, KP 23NS 3 DS HK+2 15061.59
3103: R. Szafranek - P. Proporowicz, 9.0, KP 24NS 4 HN C5= 42043.45
4105: J. Bronisławski - J. Powalisz, 7.0, KP 4EW 2 S xW CK-2 50022.84
4105: J. Bronisławski - J. Powalisz, 7.0, KP 5EW 3 NTE S9+2 46076.54
4105: J. Bronisławski - J. Powalisz, 7.0, KP 6EW 3 DN H2= 11015.39
5107: W. Ruszkowski - H. Gierszewski, 0.0, KP 16EW 3 NTE HJ= 60058.77
5107: W. Ruszkowski - H. Gierszewski, 0.0, KP 17EW 4 SN CQ+1 45046.17
5107: W. Ruszkowski - H. Gierszewski, 0.0, KP 18EW 5 NTE HK-1 5013.19
6109: T. Rakoczy - A. Karczewski, 6.5, KP 28EW 5 DW C4-3 15010.15
6109: T. Rakoczy - A. Karczewski, 6.5, KP 29EW 3 HW SK+1 17099.69
6109: T. Rakoczy - A. Karczewski, 6.5, KP 30EW 3 HN CA= 14015.54
7100: M. Skonieczny - D. Żmudzka, 2.5, KP 31NS 4 H xE DK-1 10070.83
7100: M. Skonieczny - D. Żmudzka, 2.5, KP 32NS 5 D xE S7= 7500.81
7100: M. Skonieczny - D. Żmudzka, 2.5, KP 33NS 4 HE D9= 42038.28
8102: W. Paczkowski - W. Heymann, 8.0, KP 25NS 3 NTE H2= 60065.45
8102: W. Paczkowski - W. Heymann, 8.0, KP 26NS 3 H xN SA-1 2005.93
8102: W. Paczkowski - W. Heymann, 8.0, KP 27NS 1 SW H7-1 5089.67
9104: W. Maćkowski - B. Podgajny, 2.0, KP 19NS 3 NTE CK-1 10044.79
9104: W. Maćkowski - B. Podgajny, 2.0, KP 20NS 3 SN DA= 14080.83
9104: W. Maćkowski - B. Podgajny, 2.0, KP 21NS 3 SE C10+1 17073.93
10106: A. Gregorowicz - M. Dolny, 5.0, KP 10EW 3 NTW DK+1 63093.25
10106: A. Gregorowicz - M. Dolny, 5.0, KP 11EW 2 CW DQ-4 20031.75
10106: A. Gregorowicz - M. Dolny, 5.0, KP 12EW 6 NTW D2= 99040.80
11108: K. Ligęza - D. Bartoś, 8.0, KP 7NS 2 NTS HQ= 12025.54
11108: K. Ligęza - D. Bartoś, 8.0, KP 8NS 3 DE SQ+1 13012.46
11108: K. Ligęza - D. Bartoś, 8.0, KP 9NS 3 NTS H5+1 43062.92
 +/-
 WYNIK50.17
 MIEJSCE351