Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 74: A. Dworakowska - W. Ślesicki, 2.5, WM, EL1/907

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
173: Z. Bando - Z. Listewnik, 1.5, WM 16EW 1 NTE HJ+2 15025.39
173: Z. Bando - Z. Listewnik, 1.5, WM 17EW 4 SN HA+1 45046.17
173: Z. Bando - Z. Listewnik, 1.5, WM 18EW 3 NTE HK= 40027.15
263: D. Wesołowski - M. Lichocki, 16.0, PM 19EW 3 NTW C6-1 10055.21
263: D. Wesołowski - M. Lichocki, 16.0, PM 20EW 2 SN HT= 11047.24
263: D. Wesołowski - M. Lichocki, 16.0, PM 21EW 4 SE H5= 42066.26
264: J. Litwinko - J. Kwoczek, 2.5, WM/NZ 22EW 2 SW D3+2 17087.35
264: J. Litwinko - J. Kwoczek, 2.5, WM/NZ 23EW 4 SN H2-1 10080.94
264: J. Litwinko - J. Kwoczek, 2.5, WM/NZ 24EW 5 HxN S2= 6503.96
265: T. Mielko - B. Rynkowski, 1.0, WM 25EW 3 NTE H3+1 63066.67
265: T. Mielko - B. Rynkowski, 1.0, WM 26EW 2 NTE CA-1 10032.67
265: T. Mielko - B. Rynkowski, 1.0, WM 27EW 3 HW C5= 14047.57
266: M. Grabowski - J. Kondrakiewicz, 1.0, WM 28EW 4 HE SJ-2 10026.97
266: M. Grabowski - J. Kondrakiewicz, 1.0, WM 29EW 3 SN H2+1 17053.54
266: M. Grabowski - J. Kondrakiewicz, 1.0, WM 30EW 3 SW HA= 14070.61
267: M. Serdyński - Z. Samborski, 3.0, WM 31EW 4 DS HQ= 13014.12
267: M. Serdyński - Z. Samborski, 3.0, WM 32EW 3 SW HA= 14088.58
267: M. Serdyński - Z. Samborski, 3.0, WM 33EW 4 HE C4= 42061.72
368: J. Ratkowski - J. Sukow, 17.0, PM 1EW 3 NTW DQ-3 15011.08
368: J. Ratkowski - J. Sukow, 17.0, PM 2EW 3 SxW D6-1 10052.31
368: J. Ratkowski - J. Sukow, 17.0, PM 3EW 5 DxN S3-3 50044.38
469: M. Sarnowski - B. Jabłoński, 0.0, NZ/WM 4EW 4 HS D6-1 10070.83
469: M. Sarnowski - B. Jabłoński, 0.0, NZ/WM 5EW 3 NTW H9+2 46076.54
469: M. Sarnowski - B. Jabłoński, 0.0, NZ/WM 6EW 3 NTW SJ-3 3003.08
570: R. Bieda - L. Danielewicz, 0.0, NZ/WM 7EW 3 NTN C2= 60029.72
570: R. Bieda - L. Danielewicz, 0.0, NZ/WM 8EW 2 NTE H2= 12082.08
570: R. Bieda - L. Danielewicz, 0.0, NZ/WM 9EW 3 NTN C4+1 43037.08
671: J. Tchórzewski - K. Nagielski, 11.0, WM 10EW 3 NTW DK-2 20014.42
671: J. Tchórzewski - K. Nagielski, 11.0, WM 11EW 3 CW DQ-6 30027.61
671: J. Tchórzewski - K. Nagielski, 11.0, WM 12EW 4 SE D7+3 51015.65
772: R. Wołek - M. Czapliński, 2.5, WM/NZ 13EW 4 DS S4= 13059.54
772: R. Wołek - M. Czapliński, 2.5, WM/NZ 14EW 3 DS HJ-1 5040.37
772: R. Wołek - M. Czapliński, 2.5, WM/NZ 15EW 4 HE D4-1 5047.24
 +/-
 WYNIK45.88
 MIEJSCE494