Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 704: J. Purczyński - P. Kiełczewski, 12.0, ZP, ZP/167

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1693: J. Pisarek - M. Siech, 18.0, ZP 1NS 3 HS S10-1 5045.54
1693: J. Pisarek - M. Siech, 18.0, ZP 2NS 4 CS C8-1 10030.31
1693: J. Pisarek - M. Siech, 18.0, ZP 3NS 4 SW HA+1 65022.50
2694: H. Zembrzuska - M. Zembrzuski, 16.0, ZP 4NS 3 NTS CJ= 60088.27
2694: H. Zembrzuska - M. Zembrzuski, 16.0, ZP 5NS 5 DW H9= 40047.84
2694: H. Zembrzuska - M. Zembrzuski, 16.0, ZP 6NS 3 NTW SJ-2 20091.69
3695: E. Zarzycki - R. Szewczyk, 4.5, ZP 7NS 3 NTN S5+2 66099.07
3695: E. Zarzycki - R. Szewczyk, 4.5, ZP 8NS 2 DE H6+1 11039.25
3695: E. Zarzycki - R. Szewczyk, 4.5, ZP 9NS 3 NTS H8+1 43062.92
4696: P. Stężała - P. Araszkiewicz, 10.0, ZP 10NS 3 NTW DJ= 60012.27
4696: P. Stężała - P. Araszkiewicz, 10.0, ZP 11NS 2 HE D5-2 10030.06
4696: P. Stężała - P. Araszkiewicz, 10.0, ZP 12NS 6 SE D7+1 101037.73
5697: A. Buze - T. Jakóbczak, 9.0, ZP 13NS 3 DS H3+1 13040.46
5697: A. Buze - T. Jakóbczak, 9.0, ZP 14NS 4 C xN H6-3 5000.92
5697: A. Buze - T. Jakóbczak, 9.0, ZP 15NS 4 HW DA-1 5052.76
6698: P. Klimacki - A. Wielowieyski, 21.0, ZP 16NS 3 NTE D7= 60041.23
6698: P. Klimacki - A. Wielowieyski, 21.0, ZP 17NS 4 SN D10+1 45053.83
6698: P. Klimacki - A. Wielowieyski, 21.0, ZP 18NS 3 NTE S10+2 4602.92
7699: B. Muszyński - M. Dziembor, 2.5, ZP 19NS 3 NTW C6-3 30096.16
7699: B. Muszyński - M. Dziembor, 2.5, ZP 20NS 3 CE S2-1 10033.13
7699: B. Muszyński - M. Dziembor, 2.5, ZP 21NS 3 SE C10+1 17073.93
8700: W. Abratkiewicz - M. Stelmaszyk, 5.0, ZP 22NS 2 SW HQ+1 14042.07
8700: W. Abratkiewicz - M. Stelmaszyk, 5.0, ZP 23NS 3 NTN S7+1 63085.06
8700: W. Abratkiewicz - M. Stelmaszyk, 5.0, ZP 24NS 4 HN C5= 42043.45
9701: P. Klęsk - G. Adamski, 8.0, ZP 25NS 6 NTE H3-2 20095.30
9701: P. Klęsk - G. Adamski, 8.0, ZP 26NS 2 SW C10-1 10067.33
9701: P. Klęsk - G. Adamski, 8.0, ZP 27NS 1 SW C4= 8077.66
10702: M. Białecki - J. Siwicki, 6.0, ZP 28NS 4 HE CA-2 10073.03
10702: M. Białecki - J. Siwicki, 6.0, ZP 29NS 3 SN H2+1 17046.46
10702: M. Białecki - J. Siwicki, 6.0, ZP 30NS 4 HN S6-2 10043.69
11703: K. Abratkiewicz - R. Smejda, 9.5, ZP 31NS 4 DS HQ= 13085.88
11703: K. Abratkiewicz - R. Smejda, 9.5, ZP 32NS 4 H xS SK+1 69098.22
11703: K. Abratkiewicz - R. Smejda, 9.5, ZP 33NS 3 HE D9+1 17073.23
 +/-
 WYNIK55.58
 MIEJSCE154