Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 703: K. Abratkiewicz - R. Smejda, 9.5, ZP, ZP/167

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1698: P. Klimacki - A. Wielowieyski, 21.0, ZP 7EW 3 NTN H5= 60029.72
1698: P. Klimacki - A. Wielowieyski, 21.0, ZP 8EW 3 H xS DQ-2 30099.37
1698: P. Klimacki - A. Wielowieyski, 21.0, ZP 9EW 3 NTS SJ= 40069.54
2701: P. Klęsk - G. Adamski, 8.0, ZP 28NS 4 HE SJ-2 10073.03
2701: P. Klęsk - G. Adamski, 8.0, ZP 29NS 4 SN DK= 62089.23
2701: P. Klęsk - G. Adamski, 8.0, ZP 30NS 3 CS SK-2 10043.69
3699: B. Muszyński - M. Dziembor, 2.5, ZP 25EW 4 SW C6= 62050.91
3699: B. Muszyński - M. Dziembor, 2.5, ZP 26EW 3 H xN SA-1 20094.07
3699: B. Muszyński - M. Dziembor, 2.5, ZP 27EW 2 HW D5+2 17071.88
4694: H. Zembrzuska - M. Zembrzuski, 16.0, ZP 1EW 3 NTE C5-1 5040.46
4694: H. Zembrzuska - M. Zembrzuski, 16.0, ZP 2EW 5 CS SA-1 10069.69
4694: H. Zembrzuska - M. Zembrzuski, 16.0, ZP 3EW 4 SW HK= 62054.53
5700: W. Abratkiewicz - M. Stelmaszyk, 5.0, ZP 10EW 3 NTW D8-2 20014.42
5700: W. Abratkiewicz - M. Stelmaszyk, 5.0, ZP 11EW 3 NTS C5= 40024.08
5700: W. Abratkiewicz - M. Stelmaszyk, 5.0, ZP 12EW 7 NTW C4= 152098.16
6697: A. Buze - T. Jakóbczak, 9.0, ZP 22NS 2 SW S2+1 14042.07
6697: A. Buze - T. Jakóbczak, 9.0, ZP 23NS 3 NTN H5-1 10019.06
6697: A. Buze - T. Jakóbczak, 9.0, ZP 24NS 4 S xW HA-3 50091.46
7696: P. Stężała - P. Araszkiewicz, 10.0, ZP 4NS 2 S xW S4-2 50077.16
7696: P. Stężała - P. Araszkiewicz, 10.0, ZP 5NS 3 NTE S9= 40047.84
7696: P. Stężała - P. Araszkiewicz, 10.0, ZP 6NS 3 NTW SJ-3 30096.92
8695: E. Zarzycki - R. Szewczyk, 4.5, ZP 19NS 3 NTE SJ-2 20076.23
8695: E. Zarzycki - R. Szewczyk, 4.5, ZP 20NS 3 SN H10-1 10018.25
8695: E. Zarzycki - R. Szewczyk, 4.5, ZP 21NS 4 SE S3= 42033.74
9702: M. Białecki - J. Siwicki, 6.0, ZP 13EW 3 C xW SA-1 20032.77
9702: M. Białecki - J. Siwicki, 6.0, ZP 14EW 3 C xS D2-1 10065.44
9702: M. Białecki - J. Siwicki, 6.0, ZP 15EW 3 C xS SK-6 1700100.00
10693: J. Pisarek - M. Siech, 18.0, ZP 16NS 3 NT xE C3= 7503.54
10693: J. Pisarek - M. Siech, 18.0, ZP 17NS 4 SN HA+1 45053.83
10693: J. Pisarek - M. Siech, 18.0, ZP 18NS 4 SW C7+1 4509.20
11704: J. Purczyński - P. Kiełczewski, 12.0, ZP 31EW 4 DS HQ= 13014.12
11704: J. Purczyński - P. Kiełczewski, 12.0, ZP 32EW 4 H xS SK+1 6901.78
11704: J. Purczyński - P. Kiełczewski, 12.0, ZP 33EW 3 HE D9+1 17026.77
 +/-
 WYNIK52.51
 MIEJSCE266